10.kolo, Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , 2017-2018

Louky otočily ve druhé půli

8. R. Misiarz (p.) - 68. J. Kavicky (vl.) , 88. J. Bizoň
0

Přinášíme popis brankových situací.

Do vedení se dostala domácí družina, když hned v 8. minutě proměnil penaltu Misiarz, která byla nařízena po ruce - 1:0. Do konce poločasu se už skóre neměnilo, a domácí odcházeli do kabin s těsným náskokem. Druhý poločas nabídl výsledkový obrat. Loukám se podařilo vyrovnat v 68. minutě, když centr Pahoreckého si poslal do vlastní kasy Kavický - 1:1. Obrat ve skóre byl dokonán dvě minuty před koncem, když Lukosz vyslal pas na Bizoně, který strhl misky na vah nastarnu hostů a zajistil jim plný bodový zisk - 1:2.