5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

--

Jeseník nad Odrou vítězný ve Vlčovicích

13. L. Polášek , 34. D. Indrák (vl.) , 70. D. Varga - 37. L. Burget (p.) , 52. L. Burget (p.) , 75. L. Burget , 78. P. Horák
0

V sobotu 2. září bojovali domácí hráči se soupeřem opět z popředí tabulky, tentokráte Jeseníkem nad Odrou. Nelze jim upřít bojovnost, ale....

Přetahovaná o góly

Po celé utkání to byla přetahovaná o to, kdo dá více gólů.

Celkem jich nakonec padlo ve Vlčovicích sedm. Jenže ani tři góly v brance hostů nestačily k tolik potřebnému vítězství.

První branku dával Lukáš Polášek ve 13.minutě , a po vlastní brance z 34. minuty už to bylo pro domácí nadějných 2:0. Jenže pak přišel pokutový kop v podání Burgeta a snížení na rozdíl jediné branky už v 37.minutě.

Červená karta pro Hanzelku

Bojovné utkání po přestávce gradovalo a přišla řada žlutých karet a také další góly. Nejprve sudí nařídil druhý, tentokráte přísný pokutový kop v 52.minutě , jehož úspěšným vykonavatelem byl opět Burget.

V 70.minutě se ale domácí diváci opět radovali po Vargově brance na 3:2 .

Konec zápasu se však vydařil více hostům, jejichž špílmachr Burget završil svoji snahu hattrickem na 3:3 v minutě 75. A za tři minuty  po tomto vyrovnání rozhodl utkání ve prospěch Jeseníku důrazný Horák .

Zklamání domácích bylo velké, přičemž navíc po ukončení utkání sudí nadělil domácímu Hanzelkovi červenou kartu za „protestující výroky“. . .

Zdroj: webové stránky FC Vlčovice Mniší