14.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Roušar zajistil Třebové tři body

0

Report.

Hned po zahájení hry jsme nebezpečně ohrozili domácí branku. V 8. min. byl faulován Ezr, míč si postavil Müller a na jeho trestňák nejvýše vyskočil Roušar – 0:1. A jak se později ukázalo, byla to vítězná standardka. Domácí byli kombinačně lepší, což opticky vykazovalo jejich územní převahu, ale naše spolehlivá obranná činnost vznik žádné šance nepřipustila. Úvod druhé půle byl stejný, z první akce jsme mohli jít do dvoubrankového vedení. V 66. min. Skalický zabránil skluzem rodící se sólový průnik. První vyloženou šanci si Hlinsko vypracovalo v 66. min., ale Bárta tým podržel a Hlouše vychytal. V 78. min. se do sólového nájezdu dostal Novotný, ani on nebyl úspěšný. V 81. min. hasil rychlý brejk na brankové čáře Rataj. V 86. min. opět po Müllerově trestném kopu jsme ve vápně připravili domácím horké chvíle. Hlinečtí se snažili, ale nešlo to. Jejich aktivita končila před vápnem. V poslední minutě hry nenaložil s dobrou pozicí Zahálka po Vondrově přihrávce. Ani v jedenáctém utkání v řadě jsme přemožitele nenašli i přesto, že hlinecká domácí bilance budila respekt.