Zerzán Miloš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
D. Újezd - Svitavy B 3:1 (2:1) 24.03. 15:00 -
Zámrsk - Moravská Třebová 7:3 (5:3) 28.10. 14:00 -
Moravská Třebová - Jablonné 3:1 (1:1) 21.10. 10:15 -
Pomezí - Janov 2:1 (0:1) 15.10. 15:30 -
Č. Heřmanice - Jiskra 5:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
D. Újezd - Slatiňany 2:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Semanín - Tatenice 2:0 (2:0) 27.08. 16:00 -
Proseč - Žamberk 2:1 (2:1) 13.08. 17:00 -
Libchavy - Pomezí 9:1 (5:1) 17.06. 17:00 -
Polička - Jablonné 2:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Kunčina - Jaroměřice 1:3 (1:2) 20.05. 17:00 -
Svratouch - Lanškroun B 3:1 (3:0) 14.05. 17:00 -
Janov - Svratouch 3:1 (1:0) 22.04. 16:30 -
Polička - Skuteč 3:2 (1:1) 16.04. 16:00 -
D. Újezd - Letohrad B 2:0 (1:0) 01.04. 16:00 -
Moravany B - Hrochův Týnec 5:2 (3:1) 26.03. 15:00 -
Jehnědí - Moravská Třebová B 2:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Pomezí - Lanškroun B 0:2 (0:1) 23.10. 14:30 -
D. Újezd - Zámrsk 1:2 (1:1) 02.10. 15:00 -
Ústí n/O B - Letohrad B 1:2 (0:0) 25.09. 16:30 -
Hrochův Týnec - Slatiňany 0:9 (0:3) 24.09. 15:30 -
Jehnědí - Semanín 5:2 (2:2) 11.09. 15:00 -
Luže - Jablonné 0:1 (0:0) 04.09. 14:30 -
Jaroslav - Ostřetín 3:4 (1:1) 21.08. 17:00 -
Jaroměřice - Libchavy 3:3 (3:0) 11.06. 16:00 -
Březová nad Svitavou - Pomezí 1:3 (1:0) 14.05. 16:30 -
Libchavy - Č. Heřmanice 2:4 (1:3) 07.05. 16:30 -
Sloupnice - Březová nad Svitavou 5:1 (2:1) 24.04. 16:00 -
Libchavy - Březová nad Svitavou 0:4 (0:0) 26.03. 14:00 -
Jablonné - Kunčina 5:0 (2:0) 24.10. 14:30 -
Skuteč - Přelovice 4:1 (1:1) 02.10. 15:00 -
Č. Heřmanice - Lanškroun B 7:1 (2:0) 28.09. 15:30 -
Březová nad Svitavou - Bystré 2:2 (0:0) 25.09. 15:30 -
Rosice - Jiskra 1:0 (0:0) 18.09. 15:30 -
D. Újezd - Žamberk 2:1 (0:0) 05.09. 17:00 -
Rozhovice - Skuteč 1:3 (1:1) 28.08. 17:00 -
Tatenice - Svitavy B 1:1 (0:0) 22.08. 16:00 -
Letohrad B - Přelouč 7:2 (3:0) 20.09. 10:15 -
Žichlínek - Moravská Třebová B 2:0 (1:0) 06.09. 13:30 -
Svitavy B - Mýto B 1:4 (1:1) 05.09. 17:00 -
Pomezí - Březová nad Svitavou 0:1 (0:0) 30.08. 17:00 -
Načešice - Jiskra 3:2 (2:2) 08.08. 17:00 -
Zámrsk - Načešice 7:2 (2:1) 02.11. 13:30 -
Č. Heřmanice - Žichlínek 3:2 (2:1) 13.10. 15:00 -
Kunčina - Letohrad B 1:2p. (0:0) 28.09. 15:30 -
Proseč - Rosice 3:0 (2:0) 15.09. 16:30 -
D. Újezd - Libišany 1:4 (1:1) 31.08. 17:00 -
Žamberk - Tatenice 1:0 (1:0) 18.08. 17:00 -
Moravany - Svitavy 2:1 (0:1) 11.08. 17:00 -
Dobříkov - Stolany 5:3 (3:1) 15.06. 15:00