7.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Třebová veze všechny body z Litomyšle

0

Informace ze zápasu přináší web hostů.

Hra zpočátku probíhala opatrně z obou stran. Po dvaceti minutách převzali iniciativu hosté. 23. Okrouhlého centr do šestnáctky zakončoval hlavou Vančura. Míč posunul vedle brány. Škoda, v lepším postavení byl za ním nabíhající Konečný. Vázla komunikace mezi hráči. 24. Konečný unikl podél postranní čáry, na zpětnou přihrávku naběhl Marák. Slabá střela skončila v náručí golmana Kačera. 26. Se střelou Vančury měl Kačer problémy, ale balon vytlačil na rohový kop. Domácí odpověděli až ve 33. min. Paclíkovu nabídku napálil Kundera příliš vysoko nad bránu. 36. Nováček zahrál na skřipky Haškovi, pěkně se uvolnil, přízemní centr napálil Konečný v tutové šanci ze sedmi metrů do nebes. Hosté měli v prvním dějství balon na svých kopačkách častěji než domácí.

Druhý poločas  ovládl Slovan ještě výrazněji. Přicházely i šance. 57. Vančura přešel přes obránce, dobrá střela končí na boční síti. 67. Dlouhý pas Strnada od postranní čáry, Okrouhlý sklepl hlavou balon Vančurovi, tomu vyšel první dotyk s balonem a kolem obránce střelou k tyči poslal hosty do vedení - 0:1. 74. Nováček po chytré uličce Vančury běží sám na bránu. Radimecký máchl kosou jak "Zubatá tetka" a po faulu viděl ČK. K trestnému kopu se postavil Válek. Jeho přesně mířený projektil rozvlnil síť k potěšení týmu a všech - dvou fans hostů - 0:2. Slovan měl pevně hru ve svých rukou. Domácím vyšla ve druhé půli akce až v 79. min. Štoudek šikovně prostrčil balon špičkou kopačky mezi stopery Urbanovi, který trefil náruč rychle reagujícího Kamische. 82. Po faulu na Konečného zahrával trestný kop zprava Válek. Marák vyhrál hlavičkový souboj, Konečný napálil balon do břevna, další pokus Vančury obránce odkopl do bezpečí. 89. Hosté místo aby utkání dohráli v tanečku s míčem kolem praporku, ztratili balon. Rychlý protiútok domácích slovanisté zastavili faulem. Trestný kop zleva propadl k M. Severovi, který se ocitl sám před golmanem a lehce snížil - 1:2. Hosté si zaslouženou výhru poté pohlídali.