4.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

Vítězství Unhoště v den oslav založení kopané

0

Unhošť – Po domácím zmaru s rezervou Slaného hrála rezerva SK Rakovník na půdě Unhoště, kdy se dlouhodobě nevyhrává. Domácí navíc měli v tento den velkou slávu, kdy slavili 110 let od založení kopané. Hosté ovšem již v první půli poznali, že si domácí oslavy zkazit nenechají.

Dva neuznané góly hostů

Od úvodních minut byli hosté aktivnějším týmem. V 15‘ napřáhl Kabele z 25 metrů a jeho bombu zastavilo až břevno. O chvilku později našel Faigl Mareše, který akci zakončil střelou do brankáře. Dobíhající Krupička však pohotově míč umístil za záda domácího brankáře. Radost hostů zhatil mylně zvednutý praporek asistenta rozhodčí. Za pět minut později si na centr Faigla naběhl Kabele, poslal míč hlavou do sítě, ale vyústěním byl opět zvednutý praporek asistenta rozhodčího. Domácí se dostali do vedení, když Neuberger zakončil rychlý brejk přesným zakončením – 1:0.

Snížení v závěru bylo jen korigující

Hosté byli celý druhý poločas velmi podrážděni po situacích z prvního poločasu a nedokázali se více dostat do zápasu. Na velmi těžkém terénu se hrálo bojovné utkání. V 57‘ domácí po rychlém brejku přidali zásluhou Šimáčka druhý gól – 2:0. Snížit se hostům podařilo až v 87‘, kdy Plaček potrestal chybnou rozehrávku domácích - 2:1.

Zdroj: Oficiální stránky SK Rakovník.

SK Rakovník B
Petr Kýzl - hrající trenér: "Zápas není třeba nijak více komentovat. Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně, vstřelili dvě regulérní branky, které ovšem nepochopitelně byly označeny za neregulérní. S body jsme zde nepočítali, tak jsme rádi, že jsme dohráli bez vyloučení a můžeme se soustředit na příští domácí zápas, který bude skutečně o fotbale.“