--

--

Ústí podruhé za sebou prohrálo o čtyři branky

12

Kozlovice už do poločasu vedly o tři branky. Ve druhé ještě jednou trefou výhru pojistily.

Ústí před koncem sezóny pozvolna dochází dech a postupové naděje se pomalu rozplývají. Klíčové momenty se odehrály v prvním poločase. Nejprve nevyužil velkou šanci domácích Holoubek, poté přišly dva kozlovické góly během necelých dvou minut. Nejdříve se do listiny střelců zapsal Přikryl - 0:1. Po něm pak kanonýr Galetka pokořil domácího gólmana - 0:2. Ještě před odchodem do šaten navíc hlavou zvýšil už na 0:3 stoper hostů Alex Řehák. Ani po změně stran se herní obraz příliš nezměnil. Ústí se do šancí nedostávalo a poslední hřebík do rakve Sokolu zatloukl v 66. minutě po krásné individuální akci navrátilec do kozlovické sestavy Martin Schlehr, který přehodil domácího brankáře Urbáška - 0:4. Kozlovice v závěru sezony po skalpu dalšího adepta na postup z Havířova rozebraly i dosavadního lídra z Ústí. Oba týmy teoreticky můžou ještě myslet na postup, protože Ústí ztrácí na první Jičín dva body, Kozlovice čtyři.

TJ Sokol Ústí
D. Urbášek [-] - P. Sencovici [-] , P. Vavřík [-] , P. Zagol [-] , D. Bezděk [-] , R. Žingor [-] , T. Orava [-] (60. M. Škařupa [-] ) , A. Michálek [-] , J. Pančochář [-] , P. Holoubek [-] (63. M. Váňa [-] ) , R. Vladik [-] (80. P. Sencovici [-] )

FK Kozlovice
R. Konečný [-] - D. Střelec [-] , Š. Přikryl [-] (75. L. Zelina [-] ) , A. Galetka [-] , M. Schlehr [-] , P. Nekuda [-] (70. L. Petržela [-] ) , J. Šolin [-] , K. Chudoba [-] (61. D. Pavelka [-] ) , A. Řehák [-] , T. Heger [-] , M. Král [-]

ŽK: 38. K. Chudoba , 45. T. Heger , 87. D. Pavelka .
Počet diváků: 385. Rozhodčí: Trigas Paskal - LUKAŠÍK Petr, LAŠTUVKA Petr.