--

--

Havířov zachránil bod v poslední minutě

0

I když indiáni herně soupeře jasně přehráli, remízu urvali těsně před závěrečným hvizdem.

Na hřišti nováčka se od počátku chopili iniciativy a při tlaku si vytvořili řadu šancí.

Ujala se ale pouze jediná, když se ve 24. minutě prosadil Lukáš Skoupý. 0:1.

Domácí se po většinu času jen bránili a pokoušeli se uspět po rychlých brejcích.

To se jim vyplatilo ve druhé půli, když dokázali nejdříve v 62. minutě Togelem vyrovnat a pět minut před koncem dokonce Mudrák skóre otočil na 2:1.

Alespoň bod pro Havířov zachránil v poslední minutě Daniel Bialek. Z utkání musíme mít rozporuplné pocity.

MFK Havířov
Miroslav Matušovič, hrající trenér: Je to škoda. Šance jsme měli, ale nedokázali jsme je využít. Přesto je každý bod z venku dobrý, takže se musíme z toho poučit a soustředit se na další zápas.