--

Nováček body nepřivezl

38. M. Matocha , 71. F. Studený (p.) - 29. O. Byrtus (p.)
0

Nováček z Valašského Meziříčí začal sezónu i utkání dobře, vedl 1:0, poté ale domácí Vyškov utkání dvěma brankami otočil a zvítězil 2:1.

Dobrý vstup

Ve 29. minutě se trefil za hostující Valašské Meziříčí Ondřej Byrtus a otevřel skóre zápasu. Nováček tak vedl po půlhodině 1:0. Vydrželo mu to ale pouze devět minut. Poté za domácí srovnal v 38. minutě Matocha a do kabin se tak šlo za vyrovnané stavu, když oba týmy vstřelily po jedné brance na každé straně.

Obrat dokonán

Přes dvacet minut trvalo ve druhém poločase remízové skóre, které se podařil v 71. minutě zlomit domácímu Studenému, který tak strhl vedení a celé utkání na stranu domácího Vyškova. Určil tak konečné skóre zápasu na 2:1. Tři body zůstaly ve Vyškově a Valašského Meziříčí si bude muset na premiérové body v této sezóně minimálně týden počkat. Do prvního zápasu v Moravskoslezské fotbalové lize tak nováček vstoupil dobře, ale celkově do sezony ne, protože utkání ztratil a Vyškov jej na svém stadionu potrestal. V dalším kole jede Valmez do Olomouce, kde se utká s tamní Holicí. Naopak Vyškov může být spokojen a pojede k zápasu do Petřkovic pozitivně naladěn a připraven získat další tři body a plusové body do tabulky pravdy. Uvidíme jak tyhle týmy zvládnou svá druhá kola.

TJ Valašské Meziříčí
Jaroslav Vodička - Trenér Valašského Meziříčí: „Jak jsme dobře do utkání vstoupili a dali vedoucí branku, tak postupně náš výkon upadal a nehráli jsme to, co jsme měli.“

MFK Vyškov
L. Kollár [-] - J. Krejčí [-] , M. Cvijović [-] , J. Rapouch [-] (46. D. Mica [-] ) , T. Praks [-] - M. Matocha [-] , T. Horváth [-] (87. M. Neubauer [-] ) , F. Studený [-] , M. Jeřábek [-] , L. Lahodný [-] - J. Koudelka [-]

P. Rohel [-] - T. Bělíček [-] , F. Drozd [-] , M. Malý [-] , Z. Behan [-] (67. M. Václavek [-] ) - T. Komara [-] , J. Wludyka [-] (75. M. Výmola [-] ) , O. Byrtus [-] - D. Rapavý [-] , R. Jurča [-] (64. V. Žilinský [-] ) , M. Gregáň [-]

ŽK: 22. J. Rapouch , 57. T. Praks , 74. L. Lahodný - 1. D. Rapavý .
Hráči zápasu: F. Studený .
Počet diváků: 158. Rozhodčí: Vostrejž Ivan - BUČEK Vítězslav, DROZDY Luboš.