18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2016-2017

Důležité body v souboji o záchranu si připsala Bystřice B, která porazila Hamry.

Domácí vyhráli o branku poločas

Ve druhém poločase padly tři branky

SK Bystřice nad Pernštejnem B
Jiří Dejnožka: Do utkání jsme vstoupili aktivně vypracovali jsme si šance které soupeř ubránil až v 38.minutě se nám podařilo dát branku po rohovém kopu Buršíkem a poločas byl 1:0.Ve druhém poločase se v 48 minutě střelou z vápna prosadil Martínek.Hamry se po té začali více prosazovat a v 82.minutě snížili na 2:1 .V závěru utkání se střelou z vápna prosadil podruhé v utkání Buršík a stanovil konečný výsledek utkání.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík: Celkově špatný zápas. Bohužel také špatní domácí pomezní, na zápasy musí jezdit tři rozhodčí.

J. Mrňous [-] - R. Prüger [-] (46. M. Horák [-] ) , D. Zítka [-] , D. Buršík [-] , J. Martínek [-] , Z. Sklenář [-] (76. M. Haluška [-] ) , P. Skalník [-] (73. M. Straka [-] ) , J. Svoboda [-] , F. König [-] , R. Špatka [-] , M. Dobiáš [-]

M. Bureš [-] - D. Havlík [-] , F. Řebík [-] , J. Miklík [-] , J. Zábranský [-] , J. Zeman [-] , P. Vašek [-] (54. M. Štikar [-] ) , I. Sojma [-] , K. Tesař [-] , P. Němec [-] , A. Šabart [-]

ŽK: 38. F. König , 72. R. Špatka - 67. M. Štikar , 83. J. Zábranský , 87. J. Zeman .
Hráči zápasu: D. Buršík .
Počet diváků: 112. Rozhodčí: PAVLAS Jiří - SVOBODA Vlastimil (N), SOUKOP Josef (N).