23.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

Kocourek rozhodl o výhře Kateřinic

0

O výhře rozhodli hosté až devět minut před závěrečným hvizdem hlavního arbitra.

Duel o šest bodů nabídl zápas mezi domácími Kozlovicemi a hosty z Kateřinic. Zápas začal hodně opatrně z obou stran. Postupem času začaly přebírat aktivitu Kateřinice. Po patnácti minutách hry se zjevil v nadějné pozici Obsadný, ale mířil nad bránu. O pár okamžiků později skončil Poláška na břevně domácí klece. Brankou pak neskončil ani pokus Tylečka. Kozlovice hrozily pouze Fojtíkem, který ohrožoval hostující klec střelami ze střední vzdálenosti, které hostujícího brankáře Kavku nemohly vyvézt z rovnováhy. Tak se obě družiny vydaly na přestávkovou pauzu za nerozhodného stavu.

Druhý poločas začal střelou domácího Fojtíka, kterou Kavka u své tyče dokázal vyrazit. Následně Kateřinice opět převzaly iniciativu a začaly tlačit domácí fotbalisty. Další jejich šanci spálil Kocourek. Nakonec se Kateřinice rozhodující branky dočkaly. Devět minut před koncem zápasu unikl zadák Lysek, který vybídl ke skórování právě Kocourka - 0:1. Kozlovice pak vrhly všechny své síly do útoku, ale bezchybná obrana Kateřinic domácím vůbec nic nepovolila. Kozlovice jsou nadále poslední a navíc jejich ztráta narostla na pět bodů Kateřinice druhou výhrou v řadě udělaly rázný krok k záchraně.