22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

--

Kateřinice přehrály Vlčovice-Mniší

0

Kateřinice vedly po polčasu o dvě branky a svůj náskok si ve druhém poločase pohlídaly.

Fotbalisté Vlčovic/Mnišího zajížděli v neděli do Kateřinic, aby se pokusili získat tolik potřebné body.

Soupeř ale prakticky rozhodl hned v úvodu třemi slepenými  góly , a to ve 13.,17. a 22.minutě.

Do poločasu ještě Vlčovice snížily na 3:1 brankou z pokutového kopu v 35.minutě, kterou proměnil

kapitán Roman Jalůvka.  V druhé půli Kateřinice nic světoborného nepředvedly , bránily své vedení

a ohrožovaly soupeře z ojedinělých protiútoků.  Naději  pak vykřesal v 64.minutě Varga , jenže další

branky z kopaček hostů už nepřicházely, a domácí dokonce před koncem zápasu potvrdili své vítězství

v 86.minutě, kdy se trefil podruhé nestárnoucí  Polášek.

Snaživý výkon , ale opět mizerná koncovka a hrubé individuální chyby,  tak lze ve stručnosti

charakterizovat celé utkání ze strany mužstva Vlčovic .

TJ Sokol Kateřinice
Roman Nagy (trenér, novojicinsky.denik.cz): V prvních třiceti minutách jsme byli s výkonem spokojeni. Soupeře jsme přehrávali a byli jsme lepším týmem. Bohužel po třetím gólu jsme se moc stáhli a dovolili soupeři, aby nás zatlačil a snížil. Od proměněné penalty byli hosté lepší a po snížení na 2:3 jsme se ještě strachovali o výsledek. Posledních deset minut jsme se ale zase zvedli a dokázali jsme vedení pojistit.

FC Vlčovice - Mniší
Vladan Rek (trenér (novojicinsky.denik.cz): Chtěli jsme hrát na nulu, ale bohužel obrana vůbec neplnila pokyny. Pak jsme se zvedli, ale bohužel v závěru domácí využili naší otevřené hry a vítězství si pojistili. Bohužel nad námi leží deka a z toho pramení chyby.

L. Kavka [-] - J. Polášek [-] (87. M. Hložanka [-] ) , D. Marsina [-] (81. F. Kocourek [-] ) , J. Niemczyk [-] (89. M. Kabát [-] ) , J. Tyleček [-] , D. Lys [-] , T. Bittala [-] , J. Obsadný [-] (68. D. Richter [-] ) , L. Richter [-] , M. Bittala [-] , J. Janeček [-]

I. Sokolovský [-] - L. Velička [-] , O. Slezák [-] (36. L. Názalaník [-] ) , A. Černošek [-] (46. M. Světlík [-] ) , D. Varga [-] (75. P. Balatka [-] ) , K. Myšák [-] , L. Polášek [-] , J. Jalůvka [-] , D. Hanzelka [-] (22. D. Kučera [-] ) , M. Busek [-] , R. Jalůvka [-]

ŽK: 60. D. Marsina , 90. L. Richter - 18. J. Jalůvka , 40. D. Varga , 53. L. Polášek , 67. D. Kučera .
Počet diváků: 106. Rozhodčí: DUDEK Rostislav - GLOMB Vojtěch, ANDRÝSEK Nikola.