Vendryně rozhodla o výhře čtyřmi brankami v první části

4. F. Racko , 16. F. Przyczko (p.) , 24. M. Vlachovič , 32. I. Martinčík , 85. M. Vlachovič - 62. M. Cudrák (p.) , 87. P. Kučera , 90. M. Minich
0

Vendryně vedla pět minut před koncem už 5:1. Hostům z Břidličné se podařilo v závěru výsledek korigovat.

V dohrávaném utkání přivítala Vendryně ve svém domovském stánku družinu z Břidličné. Zápas rozhodl katastrofální první poločas hostujícího týmu. Už ve 4. minutě zahrála Břidličná špatnou malou domů, balonu se zmocnil Racko a pohodlně skóroval - 1:0. V 16. minutě míří do hostujícího vápna centr, který chytá brankář Zifčák, který ale souboj dohrává a proti Břidličné je nařízená penalta, kterou s přehledem proměňuje Przyczko - 2:0. Ve 24. minutě domácí hráč vyslal střelu na hostující bránu, kterou hostující brankář pouze vyráží před sebe a všudypřítomný Vlachovič míč zavěsil do brány - 3:0. O osm minut později navíc Martinčák z přímého kopu vystřelil do šibenice a hosté byli zralí na ručník - 4:0.

Do druhého dějství vstoupila Břidličná s cílem ještě s výsledkem něco udělat. Po hodině hry byl ve vápně domácího celku faulován Štalmach a nabízenou penaltou nepohrdne Cudrák - 4:1. Břidličná pak hru otevřela a do otevřené obrany vtrhl Vlachovič a nedal hostujícímu brankář žádnou šanci - 5:1. Břidličná už jen v samém závěru kosmeticky upravila skóre střetnutí. V 87. minutě střelou zpoza šestnáctky snížil na 5:2 Kučera. V samém závěru zápasu se po rohu dostal odražený míč k Minichovi, jenž stanovil konečnou podobu výsledku 5:3.

TJ Břidličná
Marcel Cudrák (záložník): Dlouhá cesta a tragický vstup do zápasu rozhodl o jeho osudu a konečném výsledku.