TVRDÝ Zbyněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vítkov - Velké Hoštice 0:0 (0:0) 13.04. 16:00 -
Velké Hoštice - Zlatníky 0:4 (0:2) 06.04. 15:30 -
Hať - Ostrava-Jih 1:4 (0:1) 05.11. 14:00 -
Kr. Loučky - Velké Hoštice 4:3 (1:1) 21.10. 14:30 -
Štěpánkovice - Píšť 2:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Hlubina B - Sl.Rychvald 2:1 (1:1) 10.09. 16:00 -
Zlatníky - Slavia Opava 2:0 (2:0) 03.09. 10:00 -
Libhošť - Petrovice 2:2 (1:0) 28.05. 17:00 -
Svinov - Záblatí 0:10 (0:6) 20.05. 15:30 -
Strahovice - Ludgeřovice 1:1 (0:0) 07.05. 16:00 -
Krnov B - V. Heraltice 1:4 (0:2) 30.04. 15:00 -
Albrechtice - Jistebník 3:1 (1:1) 15.04. 14:00 -
Chlebičov - Hradec 5:0 (3:0) 25.03. 15:00 -
Záblatí - Vítkovice B 0:3 (0:1) 05.11. 14:00 -
Hrabová - Bohuslavice 4:1 (2:1) 22.10. 14:30 -
V. Heraltice - Zlatníky 5:0 (2:0) 01.10. 15:00 -
Darkovice - Hrabová 1:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Ludgeřovice - Kozmice 4:1 (3:0) 10.09. 16:00 -
Vítkov - Hlavnice 2:3 (0:2) 04.06. 13:00 -
Chuchelná - Šilheřovice 0:2 (0:2) 29.05. 15:30 -
Hnojník - Oldřichovice 2:6 (0:3) 30.04. 15:00 -
Spálov - Jeseník 0:0 (0:0) 17.04. 16:00 -
Strahovice - Šilheřovice 7:2 (2:2) 06.11. 14:00 -
Jindřichov - Slavia Opava 1:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Malé Hoštice - Hradec 1:1 (1:0) 17.10. 14:30 -
Klimkovice - Šilheřovice 4:3 (3:3) 02.10. 15:00 -
MFK Bruntál B - Slavia Opava 0:2 (0:0) 26.09. 15:30 -
Vřesina - Darkovičky 3:1 (2:1) 19.09. 15:30 -
Chomýž - Budišov 0:6 (0:2) 11.09. 16:00 -
Hlavnice - Albrechtice 4:7 (2:2) 04.09. 16:00 -
Jistebník - Libhošť 1:2 (1:1) 10.10. 15:00 -
MFK Bruntál B - Kr. Loučky 1:0 (0:0) 04.10. 15:30 -
Štěpánkovice - Slovan 4:1 (0:0) 27.09. 16:00 -
Albrechtice - Budišov 0:3 (0:0) 19.09. 16:00 -
Mokré Lazce - Malé Hoštice 6:2 (3:0) 06.09. 10:00 -
Chvalíkovice - Kyjovice 5:0 (3:0) 09.11. 13:30 -
B.Albrechtice - Jistebník 6:2 (2:0) 02.11. 14:00 -
Mokré Lazce - Darkovičky 4:3 (2:3) 27.10. 10:00 -
Hradec - Chlebičov 5:2 (1:1) 19.10. 14:00 -
Kr. Pole - Bohuslavice 6:1 (5:1) 12.10. 15:00 -
Hlavnice - Rýmařov B 3:4 (1:3) 05.10. 15:00 -
Vřesina - Chlebičov 3:1 (2:0) 22.09. 16:00 -
B.Albrechtice - Dobrá 3:0 (2:0) 15.09. 16:00 -
Bohuslavice - Kozmice 1:8 (0:5) 08.09. 16:00 -
Spálov - Mořkov 2:2 (0:2) 01.09. 16:30 -
Kr. Loučky - Vítkov 8:0 (4:0) 01.06. 17:00 -
Kobeřice - Darkovičky 5:0 (2:0) 19.05. 17:00 -
Albrechtice - Zlatníky 1:4 (0:2) 04.05. 16:30 -
Velká Polom - Kozmice 4:1 (1:1) 27.04. 16:30 -
Jistebník - Smilovice 2:0 (2:0) 14.04. 16:00