17.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Heřmanice přehrály Břidličnou

0

Po deseti minutách svítilo na ukazateli skóre 1:1. Rozdílovou trefu vsítili domácí minutu před přestávkou. Pojišťující zásah se zrodil deset minut před koncem.

Utkání začalo velmi zostra. Hostující brankář Zifčák nejprve zneškodnil šanci Půdy, na pumelici Mlčocha z osmé minuty už ale nestačil - 1:0. Heřmanice ale radovali pouze minutu, když Cudrák využil nedorozumění obrany s brankářem a srovnal skóre - 1:1.

Vyrovnání domácí rozhodilo a další gól Břidličné visel ve vzduchu, ale Cudrák s Kučerou a  Kamil Kocúr nebyli ve svých pokuech úspěšní. Minutu před přestávkou nařídil zahrávali domácí roh a míč od zaplachtil až do sítě a domácí opět vedli - 2:1..

Také po přestávce hosté své šance nevyužili. Cudrák, Kučera, ani Schreier byli při svých pokusech neúspěšní. Břidličnou pak podržel Zifčák, když fantasticky vytáhl střelu Půdy. Deset minut před koncem ale heřmanický Strojek vyslal nechytatelnou bombu nedal Zifčákovi šanci - 3:1. Břidličná pak otevřela hru a Zifčák ještě musel čelit situaci tři na brankáře, ale skvěle si poradil.

TJ Břidličná
Marian Minich (trenér): Utkání se divákům muselo rozhodně líbit. Remíza by ale dle mého názoru byla spravedlivá.