ŠVEC Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Háj - Petřvald n. M. 1:3 (0:3) 11.11. 14:00 -
Krnov B - Kr. Loučky 1:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Orlová - Petřvald n. M. 2:4 (0:2) 30.09. 15:00 -
St. Město F-M - SK Horní Suchá 7:1 (3:1) 09.09. 16:00 -
Jakubčovice - Krásné Pole 3:2 (2:1) 02.09. 16:00 -
Fryčovice - Stachovice 1:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Orlová - Kobeřice 0:4 (0:2) 05.08. 17:00 -
Oldřišov - Vřesina 1:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Heřmanice - Bolatice 2:1 (1:1) 20.05. 17:00 -
Spálov - Skotnice 1:1 (0:1) 07.05. 16:30 -
Mokré Lazce - Hradec 4:1 (0:0) 23.04. 10:00 -
Orlová - D.Benešov 1:2 (0:1) 15.04. 16:00 -
Petřvald n. M. - Jakubčovice 3:1 (1:0) 08.04. 15:30 -
St. Město F-M - Libhošť 2:1 (2:1) 01.04. 15:30 -
Bolatice - Petřvald n. M. 1:5 (1:2) 12.11. 14:00 -
Dolní Datyně - D.Benešov 4:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Krnov B - Velké Hoštice 2:1 (1:0) 02.10. 15:00 -
Staříč - Vlčovice 2:2 (1:1) 17.09. 15:00 -
Háj - Brušperk 1:0 (0:0) 10.09. 16:00 -
Lučina - Petrovice 3:2 (2:1) 27.08. 16:30 -
Dolní Datyně - Heřmanice 2:4 (2:3) 19.08. 18:00 -
Háj - D.Benešov 7:2 (5:2) 13.08. 17:00 -
B.Albrechtice - Dobrá 0:0 (0:0) 29.05. 17:00 -
Jakubčovice - Brušperk 3:1 (2:0) 04.05. 17:00 -
Kobeřice - Dolní Datyně 3:3 (1:1) 01.05. 16:30 -
Břidličná - Petrovice 5:1 (4:1) 23.04. 16:00 -
Stará Bělá - Kozmice 3:1 (1:1) 16.04. 16:00 -
Hlubina - Petřvald n. M. 1:0 (0:0) 02.04. 15:30 -
Fulnek - Petrovice zrušen -
Kobeřice - Český Těšín 2:1 (1:1) 14.11. 14:00 -
Albrechtice - Jindřichov 5:0 (3:0) 06.11. 10:00 -
Spálov - Fryčovice 2:3 (1:1) 11.10. 15:00 -
Dobratice - Jistebník 2:1 (0:1) 03.10. 15:30 -
Jablunkov - Vratimov 1:3 (1:1) 19.09. 16:00 -
Český Těšín - Hlubina 2:4 (0:3) 05.09. 16:30 -
Brušperk - Petřvald n. M. 3:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Dolní Datyně - Český Těšín 1:3 (0:2) 15.08. 17:00 -
Dolní Datyně - Český Těšín 2:1 (0:0) 26.10. 14:00 -
Staříč - Oldřichovice 0:4 (0:1) 19.10. 14:00 -
Dolní Datyně - Břidličná 3:1 (1:1) 12.10. 15:00 -
Stará Bělá - Štěpánkovice 4:2 (2:0) 05.10. 15:00 -
Mořkov - Vlčovice 2:1 (2:0) 22.09. 16:00 -
P. Polom - Petrovice 3:2 (1:1) 08.09. 16:00 -
Hlubina - Čeladná 3:0 (2:0) 17.08. 17:00 -
Stonava - Smilovice 6:1 (5:1) 10.08. 17:00 -
Čeladná - P. Polom 7:1 (4:0) 15.06. 17:00 -
Darkovičky - Ludgeřovice 0:1 (0:1) 08.06. 17:00 -
Stará Bělá - Krnov 1:2 (0:1) 11.05. 16:30 -
Polanka - Frenštát 0:0 (0:0) 14.04. 16:00 -
Mořkov - Spálov 1:0 (0:0) 07.04. 15:30