19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Bolatice podruhé za sebou padly, nestačily na Hať

0

Hať se zhruba po čtvrthodině ujala vedení, které výborným taktickým výkonem udržela a připsala si tři body.

V neděli přijely Bolatice do Hatě a podruhé za sebou prohrály a notně se jim začínají křížit postupové plány. Hať zápas odjezdila po zadku a nejtěsnější výhru dokázala skvěle ubojovat. V první šanci zápasu se objevily Bolatice, když v 5. minutě se v nadějné šanci špatně zorientoval Tomáš Kretek. Po čtvrthodině hry se Hať ujala vedení, když se na konci rychlé akce objevil Lukáš Tyleček a věděl kam balón zasunout - 1:0. V dalším průběhu prvního poločasu byly Bolatice zaskočeny a do šancí se dostávala jen domácí Hať. Jen Lukáš Tyleček zahodil tři vyložené tutovky. Do kabin tak odcházela domácí družina s těsným náskokem

Bolatice chtěly ve druhém dějství ještě něco s výsledkem udělat a vrhly své síly do ofenzívy. Narážely ale na výborně zformovanou defenzivu domácí družiny. Do několika šancí se dokázaly dostat. Radošovský v nadějné pozici napálil míč nad. Další loženku zahodil opět Tomáš Kretek. Domácím se díky snaze Bolatic otevíraly okýnka v hostující obraně, do níž podnikali rychlé brejky. Největším paličem šancí byl Martin Schimanek. Hať to už ale nemuselo mrzet, protože na skóre se už nic nezměnilo. Domácí si tak připsali do tabulky tři body.

TJ Sokol Hať B
Patrik Horák (kapitán): Zahráli jsme skvělý zápas, zvládli jsme ho dobře takticky a myslím si, že naše výhra je zasloužená.

FK Bolatice B
Rudolf Rataj (trenér): Brzy jsme inkasovali a v první půli jsme si vypracovali jednu šanci. Ve druhé jsme na ně chtěli vlítnout, ale byli na nás dobře připraveni,a my jsme se díky jejich důrazu nedokázali prosadit. Výborný byl náš brankář Wrána, který nás zachránil od vyšší prohry.

R. Marčák [-] - D. Majer [-] , L. Mučka [-] , J. Fryštácký [-] (61. M. Tesař [-] ) , L. Tyleček [-] , M. Schimanek [-] (80. M. Sojčák [-] ) , J. Macháček [-] , L. Machalla [-] (63. M. Kupka [-] ) , J. Válek [-] , L. Štverka [-] (82. M. Skiba [-] ) , P. Horák [-]

M. Wrána [-] - T. Rataj [-] (50. T. Radošovský [-] ) , J. Krettek [-] , K. Rataj [-] (40. P. Sněhota [-] ) , T. Sněhota [-] , O. Langer [-] (60. J. Bortlík [-] ) , T. Kretek [-] , D. Sikora [-] , F. Kocián [-] , V. Duda [-] , D. Sněhota [-]

ŽK: 55. L. Mučka , 82. P. Horák .
Hráči zápasu: L. Tyleček - D. Sněhota , M. Wrána .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: HARAZIM David - CHMELAŘ Radek (N), JARZAB Jaroslav (N).