0

TJ Sokol Nepolisy
Michal Sobotka: Opět ohraná písnička našich venkovních zápasů, prvních dvacet minut jsme ještě někde na cestě nebo v kabinách inkasujeme dvě branky. A ještě se necháme zbytečně vyloučit, pak začneme konečně hrát. I v deseti jsme domácí tým přehrávali, ale vstřelili jsme jen jednu branku. Dnešní utkání se moc nepovedlo rozhodčím, ale to neomlouvá naší nedisciplinovanost.

TJ Lokomotiva Hradec Králové
Milan Havlík - trenér TJ Sokol Nepolisy: V prvním poločase jsme potrestali chyby hostí a vstřelili dva rychlé góly. Následně jsme trestuhodně neproměnili tři šance, které měly zápas rozhodnout. Vedení 2:0 v poločase proti oslabenému soupeři je něco, s čím se hlavy našich hráčů neumí vyrovnat. To, co jsme předváděli ve druhé půli ani nestojí za komentář, o ztrátu bodů jsme si koledovali až do poslední minuty.

Počet diváků: 115. Rozhodčí: Žerovnický David - BERÁNEK David, KUBÁLEK Lukáš.