21.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

Vrchlabští potvrdili současnou formu až ve druhém poločase

14. J. Šreibr (vl.) , 59. J. Fink , 75. T. Navrátil , 80. T. Navrátil , 85. P. Žďárský , 88. D. Zdržálek (p.) - 64. J. Želízko
0

V prvním poločase měli domácí převahu, tu však přetavili pouze v jeden gól. Navíc vlastní. Ve druhém poločase se již domácí stroj zahřál do potřebné provozní teploty a potvrdil tříbodový zisk.

Vrchlabí v poslední čtvrthodině definitivně rozhodlo. Čtyřikrát

Vrchlabští částečně už v prvním poločase potvrzovali svoji dosavadní herní pohodu. Proti zataženému soupeři z Třebechovic se domácím dařilo kombinovat na útočné polovině, v zakončení ale nebyli domácí dostatečně přesní. V cestě za úvodním gólem si tak Vrchlabí muselo nechat pomoci hostujícím obráncem Josefem Šreibrem, který si nešťastně srazil míč do vlastní sítě. Více gólů ale domácí v prvním poločase nevstřelili.

Ve druhé půli Vrchlabí prolomilo střelecké trápení, přesto se vysoká výhra nerodila hned. V devětapadesáté minutě sice zvýšilo Vrchlabí své vedení, když na 2:0 dával kapitán Jan Fink, hosté se ale nevzdávali. V šedesáté čtvrté minutě se Třebechovicím podařilo utkání znovu zdramatizovat, když na 2:1 snižoval Jan Želízko.

Překvapivý výsledek se ale nakonec nekonal. V sedmdesáté páté minutě načal střídající Tomáš Navrátil drtivou závěrečnou čtvrthodinu, během které se Vrchlabí prosadilo hned čtyřikrát. Pět minut po svém prvním gólu a pět minut po svém vstupu na hřiště přidal Tomáš Navrátil i druhý gól. Vrchlabí rázem vedlo 4:1 a odpor hostů začínal slábnout. Po dalším pětiminutovém intervalu se prosadil Petr Žďárský a skóre zápasu 6:1 završil v osmdesáté osmé minutě Dominik Zdržálek.

SK Třebechovice pod Orebem
Karel Bíl - vedoucí mužstva SK Třebechovice: V tomto utkání měli domácí více ze hry, ale první gól jsme si vstřelili sami. Přijatelný výsledek jsme drželi až do 75. minuty. Potom jsme neuvěřitelnými chybami a nedůsledností domácím umožnili vstřelit čtyři branky. A nebylo o co hrát.