17.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

Z řady šancí na obou stranách se ujala jediná, náchodská

23. P. Jimmy
0

Oba týmy si během dvou poločasů vytvořily dobré příležitosti na skórování. V sítí ale nakonec skončila pouze jediná střela, o kterou se v první půli postaral domácí útočník Jimmy. Náchod tak porazil Černilov 1:0

Náchodští jediným gólem rozhodují

V úvodu zápasu byli aktivnější domácí fotbalisté, kteří dobývali zataženou obranu Černilova. Platnou zbraní byly centrované balony. Po čtvrthodině hry po rohovém kopu Stanislava Hanela se k hlavičce dostal útočník Jimmy, jeho zakončení ale mířilo těsně vedle černilovské branky. O osm minut později dostal útočník Náchoda další šanci na zakončení a tentokrát se nemýlil. Černilovská obrana odvrátila další náchodský centr pouze k Jimmymu, který prudkým zakončením propálil vše včetně brankáře Lukáše Voltra.

Po úvodním gólu zápasu se v útoku začali osmělovat i hosté. Černilovští hráči se dostali do několika dobrých střeleckých příležitostí. Ve vyrovnání jim však překážela vlastní nepřesnost, obětavost domácích obránců, kteří blokovali střely, i pozorný brankář Vojtěch Ruffer. Náchod si tak odnesl z prvního poločasu vedení 1:0.

V průběhu druhé půle si Náchod vytvořil řadu dobrých šancí na navýšení vedení. Do zakončení se nejčastěji dostával útočník Jimmy, druhý zásah ale nepřidal. V závěrečné desetiminutovce dostal Černilov svého soupeře pod tlak. Nejblíže vyrovnání byli hosté v osmdesáté druhé minutě, gólman Vojtěch Ruffer byl ale znovu přesný a vyrovnání nepřipustil. Náchod tak udržel těsné vedení až do konce.