18.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Neoblíbený soupeř Vožici tentokrát nevadil

0

Jak utkání viděl hostující Jan Černý?

TJ Sokol Mladá Vožice
Jan Černý: "Bohužel na jaře se nám nedaří a dnes se to znovu ukázalo, i přesto že jsme znovu vysoko prohráli, tak jsme nehráli špatný fotbal a zápas jsme odbojovali, bohužel jsme dostali lekci z produktivity. Zápas byl od první minuty nahoru, dolu. My i soupeř jsme si vytvářeli šance ale domácí měli ty vyložené a jen díky našemu brankáři, Vojtěchu Šimkovi jsme neprohrávali od prvních minut. Poprvé jsme kapitulovali ve 40. minutě, když domácí zahrávali volný přímý kop z poloviny hřiště a přes nabíhající chumel hráčů propadl míč až do brány, 1:0. Do poločasu již branka nepadla a jen díky skvěle chytajícímu Šimkovi jsme šli do šaten za tohoto stavu. Druhý poločas začal stejně jako první šance na obou stranách. Ale nás položili dvě branky během dvou minut, ze standartních situací, Řepečtí navýšili v 51. a 53. minutě již na 3:0. Poté jsme již hru otevřeli, hráli vabank a dostali v 60. minutě ještě čtvrtou branku, 4:0. Do konce zápasu již branka nepadla a z Řepče jsme si odvezli vysokou porážku. Příští týden v neděli 30.4. od 17:00 hrajeme doma v Souhradí, proti Třeboni "B", kde budeme chtít po delší době bodovat. Všichni jste srdečně zváni."