Řehoř Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Borovany - Borek 1:7 (1:4) 10.10. 15:30 -
Hoštice - Kestřany 2:1 (1:1) 09.11. 10:30 -
Suchdol - Buk 2:0 (1:0) 03.11. 14:00 -
Sepekov - Božetice 2:0 (1:0) 19.10. 15:30 -
Osek B - Prachatice B 0:8 (0:5) 12.10. 15:30 -
Planá n.Luž. - Kluky 10:1 (6:0) 05.10. 10:30 -
Buk - Bystřice 1:3 (0:1) 21.09. 13:00 -
Vltavan - T.Sviny B 1:1 (0:1) 14.09. 14:00 -
Sedlec - Boršov 0:3 (0:1) 15.06. 13:30 -
Kovářov - Mirovice 1:1 (0:1) 01.06. 17:00 -
Putim - Chyšky 0:6 (0:1) 18.05. 17:00 -
Sepekov - Kovářov 2:3 (1:1) 11.05. 17:00 -
Ml. Vožice - Řepeč/Opařany 2:1 (2:1) 28.04. 17:00 -
Mirovice - Král. Lhota 0:3 (0:0) 20.04. 17:00 -
Boršov - K.Újezd 3:3 (2:1) 23.03. 15:00 -
Č. Velenice - Slavonice 2:0 (1:0) 10.11. 10:30 -
Dražejov - Volyně 1:3 (1:2) 27.10. 11:00 -
H. Planá - K.Újezd 2:6 (2:2) 13.10. 12:00 -
Větrovy - Kovářov 2:2 (0:2) 06.10. 12:30 -
Kaplice - Klikov 7:2 (2:0) 03.06. 17:00 -
Sousedovice - Vl. Březí 0:0 (0:0) 19.05. 17:00 -
Kluky - Hradiště 3:0 (0:0) 12.05. 16:00 -
Vl. Březí - Stachy 1:1 (1:0) 29.04. 15:00 -
Bělčice - Kovářov 3:5 (2:1) 14.04. 16:30 -
Putim - Hradiště 1:5 (0:2) 31.03. 16:00 -
Zdíkov - Sousedovice 1:5 (0:2) 04.11. 10:30 -
Jistebnice - Ml. Vožice 0:6 (0:4) 28.10. 14:30 -
Kovářov - Mirovice 5:1 (2:0) 14.10. 12:00 -
Kestřany - Kovářov 3:3 (1:2) 07.10. 16:00 -
Vltavan - Chvalšiny 5:3 (2:1) 28.09. 16:30 -
Chyšky - Putim 1:2 (1:0) 24.09. 15:00 -
Kluky - Kovářov 3:1 (2:0) 23.09. 16:00 -
Rat. Hory - Ml. Vožice 1:2 (1:1) 10.09. 17:00 -
Božetice - Kluky 3:3 (2:2) 19.08. 17:00 -
Rat. Hory - Třebětice 2:5 (1:2) 10.06. 10:30 -
Jistebnice - Třeboň B 2:1 (1:1) 27.05. 16:00 -
Chelčice - Lažiště 0:2 (0:1) 20.05. 17:00 -
Čkyně - Vacov B 9:0 (4:0) 08.05. 17:00 -
Volyně - Záblatí 7:0 (2:0) 06.05. 17:00 -
Řepeč/Opařany - Ml. Vožice 4:0 (1:0) 22.04. 10:30 -
Mirovice - Sm. Lhota 0:3 (0:3) 15.04. 13:00 -
Volyně - Vacov B 6:2 (2:0) 05.11. 14:00 -
Frymburk - Vltavan 4:2 (2:1) 22.10. 12:00 -
Kestřany - Sedlice 4:2 (3:0) 09.10. 16:00 -
T.Sviny - Bavorovice 3:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Březnice - Jistebnice 0:1 (0:1) 04.09. 16:00 -
Chlum - Suchdol 1:4 (1:1) 27.08. 17:00 -
Vltavan - Chvalšiny 1:0 (1:0) 14.08. 13:30 -
Dříteň - Planá u ČB 1:3 (1:2) 04.06. 17:00 -
Sedlec - Zliv 2:0 (1:0) 28.05. 17:00