--

--

Dobrovičtí fotbalisté obrali Cábelíky o výhru, zajímavý byl i penaltový souboj

0

Cábelíci klopýtli v boji o první místo, když přišli v posledních minutách o tříbodové vítězství. Diváci ale viděli zajímavý přídavek, v penaltách se oba týmy činily.

Šilhavý překonal Bartoše

Úvodní minuty nabídly nepřesnou střelu Dobrovice či několik rohových kopů domácích. Po třinácti minutách hry se radovali domácí, Tomáš Šilhavý využil první vážnější střeli na bránu Bartoše – 1:0. Dobrovičtí drželi balon na kopačkách, ale recept na Krčka se jim najít nepodařilo. Naopak Cábelíci nevyužili přímého kopu ze střední vzdálenosti. Do kabin se tedy šlo za hubeného vedení domácích.

Osvald s Lukášem vyrovnali

Ve druhém poločase opět začali hosté střeleckým pokusem, který opět neproměnili ve vyrovnání. Naopak domácí hráči zvýšili své vedení zásluhou Karla Soldáta – 2:0. Odpověď už se tentokráte Dobrovici podařila a deset minut poté přišel kontaktní gól z kopaček Tomáše Osvalda - 1:2. Domácí hráči směřovali k hubené výhře, která by znamenala bodové vyrovnání v čele tabulky, ale radost jim vzali hosté pět minut před koncem. V 85. minutě udeřil zkušený Petr Lukáš – 2:2. Ve zbylých minutách základní hrací doby využili hosté dvou střídání, do hry se dostal i rezervní gólman Havránek s vidinou penaltového souboje.

Náhradní gólman Havránek si řádně zachytal

Následoval tedy penaltový souboj, ve kterém na domácí fanoušky čekala napínavá bitva. Havránek si nakonec docela zachytal. Konečný výsledek se tak často nevídá, ve vyčerpávajícím boji byl nakonec šťastnější domácí výběr, který svého soupeře udolal 12:11.