2.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , 2016-2017

--

--

Slovan porazil Hrabůvku

0

Do zápasu jsme vstoupili dobře, míč byl po většinu času na našich kopačkách a soupeře jsme k ničemu nepouštěli. Z první pořádné šance jsme vstřelili gól, nicméně pak jsme trochu ubrali na tempu. Soupeř nás začal tlačit, což vyústilo v penaltu pro domácí, kterou jsem chytil. Bohužel minutu před koncem poločasu se už Hrabůvka dokázala prosadit, takže do šaten jsme šli za stavu 1:1.

Začátek druhé půle byl vyrovnaný, hrálo se převážně ve středu hřiště. V 58. minutě jsme se po rohovém kopu a hlavičce Davida Grabovského dostali do vedení. Jen dvě minuty poté se dostal do úniku útočník soupeře, já vyběhl před šestnáctku, on si mě obhodil a narazil do mě. Rozhodčí nařídil přímý kop a vytáhl červenou kartu. Do branky se postavil Peťa Slezák, který i přes tlak domácích gól nepustil. My jsme ještě dokázali čtyři minuty před koncem z protiútoku upravit na konečných 3:1.

zdroj text: Slovan Ostrava - facebook