1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

O vítězi mezi TJ Sokol Manětín - TJ Sokol Trnová se rozhodlo až v závěru

Až závěrečná půlhodinka přinesla ovoce v duelu mezi Manětínem a Sokolem Trnová.

První půle bez branek

Velké vedro se trochu podepsalo na hře obou celků..

Tempo neby,o největší, nasazení jakbysmet. Bojovnost nechyběla, ale chyběla rychlost a svižnost..

Šance sice na obou stranách byly, zůstaly však nevyužité a tak šly oba manšafty do kabin za nerozhodného stavu 0:0...

Posledních 30 minut rozhodlo

Jak teplota klesala, fotbalovost stoupala. Vyložených šancí přibývalo, žádný divák se určitě nemohl nudit.

Gól přišel až v 62. minutě, postaral se o něj útočník domácího celku Martin Tureček.

Hosté na to sice chtěli odpovědět a do gĺovek se dostali, ale snaha byla dnes marná...

Naopak v jednaosmdesáté minutě domácí navýšili vedení na 2:0 po trefě Petra Sekeráka, hráče nosícího číslo 9.

TJ Sokol Manětín nakonec doma dokázal zdolat Trnovou a bere cenné 3 body do tabulky..

TJ Sokol Manětín
J. Kronďák [-] - J. Barchanski [-] , M. Rybka [-] (53. R. Vandrovec [-] ) , D. Janouškovec [-] , J. Suja [-] , P. Zelenka [-] , D. Barchanski [-] , P. Sekerák [-] , P. Babic [-] , J. Charvát [-] (46. V. Kopelent [-] ) , M. Tureček [-] (82. L. Tintěra [-] )

TJ Sokol Trnová
M. Klik [-] - P. Vodička [-] (18. R. Končal [-] ) , P. Pešek [-] , V. Hlávka [-] - D. Mazák [-] , Š. Magyar [-] (58. B. Švancar [-] ) , J. Kříž [-] , J. Roztočil [-] - M. Hauzner [-] - V. Němeček [-] , L. Kučera [-]

ŽK: 33. L. Kučera , 74. J. Kříž .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: ŠKARDA Jiří - KRONĎÁK, ING. Jan (N), KLIKA Josef (N).