9.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Kunčice v gólově štědrém zápas porazily Nový Hradec

0

Domácí se proti Novému Hradci dostali do pohodlného vedení 5:1, Nový Hradec v závěru sice vzepjal síly a dvěma góly snížil, na víc než na výsledek 5:3 to ale nestačilo.

Aktivní Kunčice se dostávají do vedení

Kunčice si od úvodu dokázali vytvořit proti Novému Hradci převahu. Hosté se pod náporem domácích museli zatáhnout více do obrany a snažili se odolávat šancím Kunčic. Hru Nového Hradce navíc ovlivňovala i zranění, kvůli kterým museli hosté během prvních třiceti minut vystřídat dva hráče. Kunčice přetavily svoji prvopoločasovou převahu ve tři góly. Skóre zápasu otevíral ve dvacáté páté minutě záložník Jindřich Laštovička, na kterého o devět minut později navázal aktivně hrající Jakub Mrázek. Čtyři minuty po Mrázkově trefě přidaly Kunčice i třetí gól, když hostujícího brankáře Jana Sedláčka překonal útočník Pavel Kuta. Na góly Kunčic dokázal Nový Hradec reagovat jen jednou, a to ve čtyřicáté čtvrté minutě, kdy na poločasových 3:1 snižoval Tomáš Matějka.

Gólová přestřelka s lepším koncem pro domácí

Ve druhém poločase  Kunčice pokračovali ve svém útočném pojetí hry. Útočné snahy navíc domácímu týmu ulehčovalo dvougólové manko hostů, které nutilo Nový Hradce k rizikovější hře. Toho domácí poprvé využili v padesáté čtvrté minutě, kdy na 4:1 zvyšoval Jakub Mrázek. Útočník Kunčic byl při chuti a v sedmdesáté čtvrté minutě završil hattrick. Za stavu 5:1 Kunčice lehce polevily v tempu, prostřídaly několik hráčů a Novému Hradci se podařilo snížit. V sedmdesáté šesté minutě se podruhé prosadil Tomáš Matějka, osm minut před koncem snižoval na 5:3 Michal Neppl. Další gól už ale Nový Hradec nevstřelil, Kunčice tak i přes polevení v závěru dovedly zápas do vítězného konce a porazily Nový Hradec 5:3.

SK Bystřian Kunčice
Zdeněk Šulc - sekretář SK Bystřian Kunčice: Zasloužené vítězství v zápase, kdy jsme vedli již 5:1. V poslední čtvrthodině jsme však po prostřídání vypadli z herního rytmu a hosté korigovali výsledek dvěma góly.

Z. Zasadil [-] - P. Koza [-] (88. D. Šolc [-] ) , T. Zákravský [-] , P. Soukal [-] , J. Pechar [-] - J. Žahourek [-] (60. M. Zounar [-] ) , D. Denk [-] (77. M. dudek [-] ) , J. Laštovička [-] , E. Svatoš [-] (70. V. Hladký [-] ) - J. Mrázek [-] (74. M. Štěpan [-] ) , P. Kuta [-]