7.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2016-2017

2. B. Demali , 69. J. Balvín - 52. Z. Slach , 80. T. Randa (p.)
0

Nováčk ze Všerub se stále drží v popředí tabulky

Bleskový nástup Všerub do zápasu

Všeruby vlétly do zápasu úspěšně již ve druhé minutě po kombinaci ve středu hřiště do které se zapojil Kuba Herák a zakončující Bojan Demali. Hosté zjevně zaskočeni nenacházeli odpověď a nepovedlo se jim vytvořit žádný soustavnější tlak, aby vyrovnali a tak když ani domácí žádnou branku nepřidali šlo se do kabin za stavu 1:0.

Dvě vyloučení a pokutový kop

Do druhého poločasu vstoupili naopak od prvního lépe hosté a v padesáté druhé minutě po cetru ze strany vyrovnal Zdeněk Slach. Hra pokračovala ve velkém tempu a ke třem žlutým kartám z prvního poločasu začali postupně přibívat další. V šedesáté deváté minutě se opět domácí dostali do vedení, Marek Oulík odcentroval z pravé strany a zakončoval Jiří Balvín - 2:1. Čtvrt hodniny před koncem utkání ukázal rozhodčí druhou žlutou kartu Janu Hyrátovi a domácí dohrávali o deseti. Toho za pět minut díky faulu ve vápně na Slacha využili hosté proměněnou penaltou Tomáš Randa. Ještě než rozhodčí ukončil základní hrací dobu dostal druhou žlutou kartu Pavel Karlovec.

Bonuusový bod putuje do Mladotic

Domácí penaltový roztřel vůbec nezvládli a Marek Oulík a Richard Přerov své penalty zahodili a bod navíc tak putuje do Mladotic.

SK Všeruby
Jaroslav Zeman: Kvalitní zápas až na rozhodčího, v konečném zúčtování remíza spravedlivá.

TJ Sokol Mladotice
Zdeněk Kučera: Vyrovnané utkání, ve druhé půli jsme byli trochu lepší. Každopádně zatím nejlepší soupeř.

SK Všeruby
V. Červenka [-] - M. Oulík [-] , J. Vrba [-] (39. T. Mottl [-] ) , D. Majer [-] - J. Herák [-] , R. Herák [-] (46. J. Dubský [-] ) , P. Fleisner [-] - P. Karlovec [-] , J. Balvín [-] (70. R. Přerov [-] ) , B. Demali [-] , J. Hyrát [-]

P. Koudele [-] - Z. Slach [-] (84. P. Píša [-] ) , V. Šiml [-] , T. Randa [-] , D. Urban [-] , T. Kučera [-] , O. Krofta [-] (54. R. Kučera [-] ) , F. Krofta [-] , O. Šiml [-] , P. Berka [-] , O. Jánský [-] (41. P. Novotný [-] )

ŽK: 18. P. Karlovec , 24. J. Balvín , 43. D. Majer , 55. M. Oulík , 60. J. Hyrát - 68. T. Kučera , 75. F. Krofta , 76. D. Urban . ČK: 75. J. Hyrát , 90. P. Karlovec .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: FINKLAR Jaroslav - ZEMAN Jaroslav (N), HAUZNER Jiří (N).