13.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Dobroslavice po výhře slaví podzimní titul

0

I když Darkovičky v zápase dvakrát vedly, konec zápasu patřil Dobroslavicím, které výsledek obrátily.

Darkovičky přivítaly na svém pažitu vedoucí celek tabulky z Dobroslavic. Ty byly po celý zápas herně lepší. Už v 5. minutě z nevinné akce napálili hosté tyčku domácí svatyně. V 11. minutě se zjevil sám před domácím bránkářem Jakub Klekner, ale jeho pokus gólman vystihl. Pak se hra odehrávala většinou ve středu hřiště a věci se začaly dít až na konci prvního poločasu. Ve 44. minutě po pěkné akci Milana Dudy otevřel skóre zápasu domácím forvard Michal Gai - 1:0. Hosté ještě stačili dokonce poločasu vyrovnat. Po rohovém kopu se ve skrumáži nejlépe zorientoval Jakub Klekner - 1:1.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácí ekipě. V 52. minutě se po pěkné individuální akci prosadil Michal Gai - 2:1. V zápětí šel sám na hostujícího brankáře Michal Duda, ale byl zastaven nedovoleným zákrokem. Dobroslavice pak domácí družinu přitlačily a po krásné kombinační akci vyrovnal účet zápasu Jakub Klekner - 2:2. Poslední půlhodinu už hosté kralovali. V 72. minutě po chybě domácího brankáře doručil míč do sítě Václav Chromečka - 2:3. O tři minuty později rozesmutnil po čtvrté střelou  domácího brankáře Jan Stupka - 2:4. Tečku za zápasem udělal osm minut před závěrečným hvizdem Václav Chromečka - 2:5.

FK Darkovičky B
Petr Adamčík (hráč): Hosté byli herně lepší a zaslouženě vyhráli. My jsme sice dvakrát vedli, ale pak nás přetlačili.

TJ Sokol Dobroslavice
Dušan Knopp (trenér): Byl to fotbalový zápas . My jsme byli trochu fotbalovější než oni. Podle mě jsme vyhráli naprosto zaslouženě.

P. Pískala [-] - P. Beneš [-] , J. Míl [-] , P. Ender [-] , A. Vilkus [-] (37. D. Hruška [-] ) - T. Ondič [-] , V. Mikula [-] , M. Gai [-] , D. Schebestik [-] , L. Lička [-] - M. Duda [-]

J. Jaskula [-] - J. Klekner [-] , M. Knopp [-] , T. Voves [-] , V. Chromečka [-] , J. Stupka [-] , P. Lukáš [-] , T. Krejčí [-] , D. Vujtík [-] , M. Lišaník [-] , J. Svoboda [-]

Hráči zápasu: M. Gai - J. Klekner , D. Vujtík .
Počet diváků: 32. Rozhodčí: HLADÍK Miroslav - HRUŠKA Jaroslav (N), KNOPP Martin (N).