9.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Dobroslavice otočily zápas a nadále vedou

0

I když po patnácti minutách vedly Štěpánkovice o dvě branky, Dobroslavice ještě do konce poločasu skóre otočily a ve druhém dějství přidaly ještě další čtyři trefy.

Lídr tabulky z Dobroslavic jel hájit svou pozici na trávník do Štěpánkovic. A po čtvrthodině se hosté hodně divili, neboť je domácí zaskočili dvěma trefami. Už ve 4. minutě vyrobila dobroslavická defenzíva chybu, kdy namazala Michalu Nowickému, který uklidl míč do branky - 1:0. V 16. minutě se domácí mohli radovat ze druhé trefy, když Patrik Benek zaskočil hostujícího brankáře Jana Jaskulu střelou na přední tyči - 2:0. Hosté pak začali presovat, což domácí družině vůbec nesvědčilo. První odměny se Dobroslavice dočkaly po půlhodině hry, kdy tečovaná střela Václava Chromečky skončila u tyče domácí svatyně - 2:1. Ve 32. minutě zahrávala dobroslavická družina penaltu a Chromečka se ukázal jako neomylný exekutor - 2:2. Obrat ve skóre dovršily Dobroslavice  po kombinační akci, kdy vymetl šibenici z osmnácti metrů Dalibor Vujtík - 2:3

Druhá půle už byla v režii Dobroslavic. Štěpánkovice se sice snažily, ale na fotbalovější hosty neměly. Po hodině hry dovršil svůj hattrick hostující Chromečka - 2:4. O šest minut později stál na konci pěkné akce Jan Stupka - 2:5. Po šesté zarmoutil domácího brankáře Filipa Drastíka v 68. minutě svým čtvrtým gólem v utkání Chromečka - 2:6. Poslední branka Dobroslavic padla čtyři minuty před koncem zápasu, když trestný kop z třicetipěti mětrů zametl do sítě Tomáš Krejčí - 2:7. Výhrou si Dobroslavice udržely první místo v tabulce.

TJ Sokol Štěpánkovice B
Gabriel Slaný (hrající trenér): Vedli jsme brzy 2:0, protože nás soupeř asi podcenil. Pak začaly Dobroslavice více presovat a my jen nakopávali a dostali jsme se postupně ze hry. Oni otočili ještě před poločase. Pak jsme chtěli hrát, ale oni byli prostě lepší.

TJ Sokol Dobroslavice
Dušan Knopp (trenér): Brzy jsme prohrávali o dvě branky. Pak jsme to ale otočili a zaslouženě jsme vyhráli.

F. Drastík [-] - R. Harasim [-] (50. S. Schuppík [-] ) , P. Benek [-] , J. Machala [-] , L. Kramář [-] (74. J. Kolečkář [-] ) , T. Wolf [-] , G. Slaný [-] , O. Bělák [-] , L. Jurček [-] , M. Nowický [-] , L. Vybrančík [-]

J. Jaskula [-] - T. Voves [-] (74. T. Boček [-] ) , M. Knopp [-] (62. D. Lukáš [-] ) , D. Rathouský [-] , V. Chromečka [-] , J. Stupka [-] (69. J. Osmančík [-] ) , P. Lukáš [-] , T. Krejčí [-] , D. Vujtík [-] , T. Venclík [-] , J. Svoboda [-]

ŽK: 23. R. Harasim - 39. T. Venclík , 49. V. Chromečka , 80. J. Osmančík .
Hráči zápasu: L. Jurček - V. Chromečka .
Počet diváků: 34. Rozhodčí: KRZISCH Roman - HARAZIM Robert (N), TOMÍČEK Daniel (N).