9.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

Bělá doma vyfasovala desítku

76. R. Höpp - 9. D. Liška , 14. D. Liška , 43. J. Wollner , 45. D. Liška , 48. J. Wollner , 56. J. Wollner , 61. D. Liška , 63. L. Kirschner , 65. T. Kukol , 83. P. Wolf
0

Hlavnice nasázela venku Bělé deset branek a znovu se vyšvihla díky lepšímu skóre na čelo tabulky.

Vraždění neviňátek připomínal zápas mezi Bělou a Hlavnicí. Hlavnice dominovala ve všech směrech. Byla rychlejší ve všech směrech a více na balonu. Hlavnice načala svou střeleckou show v závěru první desetiminutovky, když se poprvé prosadil David Liška, který zužitkoval přihrávku Tomáše Lišky – 0:1. O chvíli později využil nedorozumění mezi domácím brankářem a obráncem opět David Liška – 0:2. V závěru poločasu nejdříve využil centr Davida Ochrany Jan Wollner – 0:3. V nastavení zužitkoval samostatný nájezd opět David Liška – 0:4. Navíc ješta Hlavnice zahodila velké množství šancí.

I ve druhé části pokračovala jasná převaha Hlavnice. Domácí se zmohli jen na dvě nastřelené břevna Mohammedem Kiaim. V 46. minutě po centru Tomáše Lišky trkl míč hlavou do brány Jan Wollner - 0:5. V 53. minutě zkompletoval hattrick Wollner – 0:6. Po hodině hry dával střelou k tyči David Liška svůj čtvrtý gól v zápase a odešel střídat – 0:7. Osmou branku vsítil o chvíli později dalekonosnou střelou Lukáš Kirschner – 0:8. V 65. minutě se zjevil sám před gólmanem Tomáš Kukol a zametl míč k tyči – 0:9. Patnáct minut před koncem z voleje korigoval skóre René Höpp – 1:9. Dvouciferného výsledku dosáhla Hlavnice sedm minut před koncem, kdy nadvakrát propálil nešťastného brankáře Bělé Petr Wolf – 1:10. Hlavnice se výhrou vyšvihla o skóre na první místo v tabulce.

TJ Sokol Bělá
Richard Václavek (hrající trenér): Zápas to byl naprosto jednoznačný. Hosté byli lepší v rychlosti, pracovali lépe s míčem.