5.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

Vávrovice poprvé za tři body

0

Souboj dvou celků z chvostu tabulky vyzněl pro Vávrovice.

V souboji celků, které dosud nezískaly ani jeden bod vyhrály Vávrovice. Na hřišti mohli diváci sledovat vyrovnané utkání. V první tutovce vávrovický Jan Lichovník orazítkoval jen tyčku bělské branky. V 33. minutě už zamířil přesněji David Kříž a hosté mohli zvedat ruce nad hlavu – 0:1. Bělá pak zahodila dvě tutovky. Nejdříve Dominik Richter napálil míč jen do tyčky vávrovické svatyně. Za chvíli nebyl Pavel Kolár po rohu schopen dopravit míč do prázdné brány.  Poločas tak skončil jednobrankovým vedením hostů.

Ve druhé části už byly mírně lepším týmem na hřišti Vávrovice. V 64. minutě po nadějné akci domácích se z protiútoku prosadil Jakub Lichovník – 0:2. O čtyři minuty později zvyšoval vedení Vávrovic zkušeně po samostatné akci kanonýr Jakub Skalík – 0:3. Další loženky zahodili MartinSchoppik a Jakub Lichovník, když si vylámali zuby na domácím brankáři. Bělá snížila po nedorozumění hostující gólmana Greipela se stoperem Josefem Demkem – 1:3. Vávrovice si však už výhru vzít nenechaly a připsaly si tak do tabulky okresního přeboru první tři body.

TJ Sokol Bělá
Richard Václavek (hrající trenér): Zápas celkem vyrovnaný. Zradily nás osobní chyby.

FK NOVA Vávrovice
Martin Greipel (trenér): Měli jsme více ze hry a po poločase jsme vedli o branku. Ve druhém jsme to navýšili až na 3:0. Domácí korigovali až v samém závěru.

K. Cáb [-] - M. Jäger [-] , M. Michalík [-] (10. R. Václavek [-] ) , M. Papšík [-] , J. Demko [-] , J. Richter [-] , J. Stárek [-] , J. David [-] (46. R. Höpp [-] ) , P. Kolár [-] , H. Gvoždík [-] , T. Válek [-]

J. Greipel [-] - J. Lichovník [-] (88. V. Schramm [-] ) , D. Kříž [-] (72. M. Schoppik [-] ) , J. Morisch [-] , O. Levák [-] , T. Šenk [-] , J. Skalík [-] (88. J. Chryczyk [-] ) , J. Lichovník [-] , R. Schreiber [-] , J. Schneider [-] , F. Mrusek [-] (46. J. Sedláček [-] )

Hráči zápasu: T. Válek - J. Lichovník .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: PINČEK Milan - VÁCLAVÍK Josef, HRUBÝ Václav.