10.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

--

--

Tatranským zařídila tři body Kučerova branka. Lepší dárek si pro trenéra Weise nemohl nachystat

0

V 10. kole I. B třídy přivítala rezerva Tatranu nováčka soutěže a předposlední tým – FC Trubín.

Od prvních minut se domácí usadili na polovině soupeře. Po dvou minutách se ve vápně uvolnil Petr Kučera, ale jeho střelu vyhlavičkoval obránce stojící na brankové čáře. V dalším průběhu se třikrát zaskvěl hostující brankář, který postupně bravurními zákroky zlikvidoval šance Tomáše Kapouna, Marka Kučery a Petra Kučery. Hosté hrozili zkušeným R. Kličkou. Jednou už byl Radek Zach překonán, ale vracející se Petr Vecka nebezpeční uhasil.

Druhá část přinesla stejný obrázek. Domácí se snažili překonat obranný val soupeře, ale často chyběl větší klid jak při finální přihrávce, tak při zakončení.Klíčovým okamžikem se tak stala 54. minuta. Petr Vecka nakopl dlouhý míč do vápna, kde se nedomluvil stoper s brankáře, který nakonec zalehl, ve snaze vyboxovat míč, právě stopera, který špatným odkopem dal šanci Marku Kučerovi, který mohl skórovat do prázdné branky – 1:0.

V dalším průběhu si vypracovala šance obě mužstva, ale koncovka byla žalostná. To však nezměnilo nic na faktu, že hráči tatranské rezervy dali svému trenérovi k jeho šedesátinám tři body.

TJ Tatran Rakovník B
Zdeněk Weis: „Dnes můžeme být spokojeni pouze se třemi body. Soupeř přijel v sestavě, kde prim hráli starší kluci a my je nedokázali přeběhat a výrazně porazit. Nakonec o naší výhře rozhodl šťastný gól. V ofenzivě nám chybí rychlejší přihrávky od nohy a více pohybu.“

R. Zach [-] - P. Vecka [-] , P. Kučera [-] , Z. Weis [-] (89. V. Novák [-] ) , M. Čermák [-] , T. Kapoun [-] , L. Černý [-] (83. P. Ivanov [-] ) , M. Kučera [-] (89. J. Douša [-] ) , J. Konopásek [-] (14. M. Hájek [-] ) , K. Kaňák [-] (46. V. Mutinský [-] ) , J. Jiřík [-]