SESTAVA KOLA - 3.kolo Divize C, 2015-2016

Datum kola: 23.08.2015

0

Volba do sestavy kola byla opět jako obvykle velice těžká. A opět byla největší tlačenice na postu gólmana. Bohužel post gólmana máme jen jeden a tak bylo rozhodnutí na nás. Určitě by si to zasloužil i sedmnáctiletý Kubát ze Suchdola, který chytil v 92.minutě pokutový kop. Anebo Jehlička, gólman Ústí, který neskutečně držel tým proti Jaroměři. Nakonec jsme vybrali gólmana Olympie Kobose. Favorita mezi hráči také budeme hledat těžce, protože tentokrát většina zápasů skončila těsnou výhrou nebo remízou. Snad by jím mohl být Jiří Kubík ze Suchdola, který jako střídající hráč zařídil remízu na hřišti v Trutnově.

Petr Kobos (Olympia HK) - V prvním poločase nebyla Olympia lepším týmem. Pouze díky Petrovi neprohrávala s týmem Kutné Hory. I v druhém poločase zneškodnil další šance a umožnil tak svým spoluhráčům navyšovat skóre. Jako bonus mu patří i vychytaná nula.
Jan Sůra (Živanice) - I když jeho tým v Semilech prohrál tak byl Honza po celý zápas v obraně jistý, vyhrával osobní souboje a nechyboval.
Martin Ježek (Semily) - Svým výkonem přečníval všechny ostatní hráče. Na tom se totiž shodla obě mužstva. Dal Živanicím první gól a byl tím rozdílovým hráčem zápasu.
Lukáš Trnka (Vysoké Mýto) - Lukáš podal vynikající výkon ve vítězném zápase v Letohradě. Svým výkonem dokázal strhnout i ostatní spoluhráče.
Ondřej Herc (Admira) - Ondra hrál prim v obraně Admiry a vylámalo si na něm zuby, hodně nájezdníku z Dvora Králové.
Daniel Dydowicz (FKP Turnov) - Daniel podal v zápase s Litolí vynikající výkon. Dostal pochvalu i od soupeřů. Nastřelil břevno a byl u všeho podstatného, co se v zápase stalo.
Matouš Brabec (Ústí n.Orlicí) - Nejlepší hráč v poli domácího týmu. Jako defenzivní záložník podal vynikající výkon.
Jiří Podolník (Dvůr Králové) - Hned v úvodu zápasu se postaral o nečekané vedení Dvora Králové na hřišti Admiry Praha. Jeho branka nakonec znamenala remízu.
Zdeněk Tauchman (Trutnov) - Zdeněk podal výborný výkon a navíc se mu povedlo vstřelit nádhernou branku do sítě hostí ze Suchdola.
Tomáš Janů (Nový Bor) - Tomáš odjezdil celý zápas proti Jablonci a byl tím rozdílovým hráčem zápasu.
Jiří Kubík (Suchdol) - Jirka šel na hřiště za stavu 2:0 pro Trutnov, když nahrazoval kanonýra Kacafírka. V závěrečných minutách dokázal zařídit konečnou remízu, když vstřelil obě branky svého týmu.

Hlasovat pro hráče můžete od 24.08.2015 12:00 do 26.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)