Divize C

Celostátní článek

Tipéři ze III. třídy a okresních přeborů berou ceny! Kdo se bude radovat příště? Tipujte už nyní

24.04.2018 18:09 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte.

22.04.2018 21:29 Divize C 11

V neděli hostilo hřiště v kolínských Borkách utkání domácího Kolína s trápícím se Turnovem. Jasnou pozici favorita Kolín splnil na jedničku, s hostujícím týmem si poradil 3:0.

Reportáž

22.04.2018 14:29 Divize C 10

Mšeno oplatilo v derby Chrastavě podzimní porážku na svém hřišti. Dnes si po dobrém výkonu přivezlo všechny tři body za vítězství 2:0, které svými góly zajistili Koblížek a Nulíček.

Rozhovor

Jakub Janáček - Penalty chytám rád, ale za specialistu se určitě nepovažuji

Divize C
20.04.2018 08:45 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na otázky nám odpověděl Jakub Janáček Z Brandýsa nad Labem.

Když fotbal spojuje národy. Do akce se chystá nový pražský klub, který dal dohromady fotbalisty z desítek států

20.04.2018 06:50 0

Prague Raptors - tak zní název nového klubu, který hodlá od sezóny 2018/2019 vlétnout do fotbalových soutěží České republiky. V současnosti shání hráče a hráčky. A zajímavostí je, že pocházejí z desítek různých zemí - Raptoři totiž chtějí dát šanci cizincům v Praze, kteří by jinak měli problém začlenit se do některého ze stávajících českých klubů.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Divize C, 2017-2018

19.04.2018 07:45 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Za experta jsme zvolili Davida Vitebského

Neváhejte a tipujte zápasy dalšího kola! Odměnou vám můžou být ceny od SportFotbal.cz

17.04.2018 00:57 0

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 21.kolo Divize C, 2017-2018

16.04.2018 09:56 0

A opět je zde sestava kola. Pojďme hlasovat!!!!!

Zešílel? Soupeře nakopl do hlavy, troufl si i na sudího. Zápas se nedohrál, přijet musela policie

16.04.2018 05:36 0

Čím nižší třída, tím větší bordel, chtělo by se říct... Ve třetí třídě okresu Nymburk se nedohrálo utkání Kamenného Zboží a Dymokur. Důvod? Domácímu Koudelkovi ruply nervy, surově napadl protihráče, poté strčil i do rozhodčího. Alespoň v této podobě o tom spravuje oficiální zápis z utkání. Nakonec musela do Kamenného Zboží zamířit jak sanitka, tak policie.

NEJ VÍKENDU: Hned na čtyřech zápasech přesáhla návštěvnost pět set diváků!

16.04.2018 04:47 0

Jsme tu opět s tím nejlepším a nejzajímavějším, co nabídl právě uplynulý fotbalový víkend na českých, moravských a slezských trávnících. Nejvíce branek, celkem sedmnáct, padlo v zápase Lažiště se Zdíkovem.

Reportáž

Jícha rozhodl o výhře Čáslavi

15.04.2018 22:30 Divize C 11

Čáslav splnila povinnost a porazila poslední Letohrad.

Reportáž

V souboji celků ze spodu tabulky se domácí Turnov ujal vedení po proměněné penaltě ve 13. minutě Horákem. Chrastavvě se podařilo obrátit během čtyř minut skóre, když se do listiny střelců postupně zapsali Štajner s Čuříkem. Deset minut po zahájení druhého poločasu se Turnovu Tvrdým podařilo vyrovnat. V 69. minutě už Turnov vedl, když rozdílovou trefu zaznamenal Petrlák. Tři body por domácí a na konečných 4:2 upravil čtyři minuty před koncem Havel.