SESTAVA KOLA - 7.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2021-2022

Datum kola: 12.09.2021

0

Další víkend je za námi a i když se nedohrálo utkání mezi Svéradicemi a Luby, a také se odkládalo utkání Kralovic s Bělou, jsme nuceni vydat sestavu neúplného 7. kola 1.A třídy, které má následující složení.

Milan Vykoupil - Brankář Žákavy čelil nejlepšímu útoku letošní sezóny a dokázal udržet svůj tým na bodech. Druhý bod si jeho tým připsal po penaltách.

Daniel Pojer - Stoper Kaznějova měl s rokycanským útokem plné nohy práce. Podílel se výkonem na čistém kontu svého celku.

Lukáš Zoubek - I Žákava byla nebezpečná, byla Petřínu vyrovnaným soupeřem. Mnoho útoků ale zachytil právě Lukáš, který tak své obraně pomohl od inkasování dalších branek.

Milan Primas - S kapitánskou páskou nejdříve vykopával míč z brankové čáry a v závěru pečetil výhru 1:3 v Mochtíně. Košutka se tak na svého dlouholetého soupeře dotáhla.

Jan Vondřáček - Rozhodl hezkou brankou v prvním poločase o výhře svého týmu na půdě Rokycan.

Jiří Brož - Vsítil dvě branky do křimické sítě, jedna z nich byla vítězná. Zároveň připravil šance pro Masopusta.

Vojtěch Mráz - Maratonskou vytrvalostí uběhal střed zálohy a znepříjemňoval jakoukoliv činnost hrádeckému týmu v přechodu do útoku.

Jan Melka - Nejdříve střední záložník, poté přesunut na kraj, který svou aktivitou podporoval útok. Vsítil jednu branku a pokud se nepleteme, minimálně na dvě nahrál.

Daniel Triner - Za Košutku se jednou trefil a jeho branka byla nakonec vítězná.

Michal Nový - Nastoupil do druhé půle, jelikož to dříve na hřiště nestíhal. A zvládl nastřílet hattrick.

Jiří Masopust - Při přestřelce s Křimicemi se dvakrát prosadil.

Hlasovat pro hráče můžete od 13.09.2021 18:42 do 15.09.2021 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)