SESTAVA KOLA - 5.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2021-2022

Datum kola: 28.08.2021

0

Je tu sestava 5. kola Středočeského krajského přeboru! Hlasovat pro svého favorita můžete do středečních 11:59. S vítězem se poté můžete těšit na zajímavý rozhovor.

BRANKÁŘ

Michal Drápela - Brankář FC Velim si vydobil své místo v sestavě kola poté, co dopomohl svým výkonem k vítězství svého celku, který hrál od 58. minuty v oslabení a v závěrečném tlaku si připsal několik důležitých zákroků.

OBRÁNCI

Tomáš Jurčík - Jeho obranný zákrok v  84. minutě, kterým dokázal zamezit přihrávce před prázdnou branku Klíčan a zamezil tak vyrovnání na 2:2

Josef Laštovka - Stál u zrodu útočné akce TJ Sokolu Nespeky z první minuty, ze které dokázal skórovat Klauz. A jeho přesvědčivý výkon ho dostal do sestavy kola.

Jiří Petrů - Kapitán týmu FC Velim, dokázal vstřelit branku hlavou a být důležitým pilířem obrany i přes jeho zranění hlavy v zápase.

ZÁLOŽNÍCI

Michal Pužík - Vstřelil jedinou branku svého celku (FK Komárov) a tím pádem krásnou brankou rozhodl utkání.

Pavel Slánský - Podporoval útok i obranu Klíčan, díky své aktivitě na sebe nasbíral spoustu faulů a vsítil rozhodující gól na 2:1.

Tomáš Michálek - Střelec dvou branek Velimi si bezpochyb svým výkonem řekl o své místo v sestavě kola.

Dominik Vlasák - Vlašimi pomohl svou aktivitou k vítězství a mimo jiné předložil Sogbovi míč do pozice, ze které nemohl neskórovat. (gól na 2:0)

Josef Petlička - Jeho branky a výkon v utkání, které tým TJ Nespeky zvládl vyhrát 7:1 patří neoddiskutovatelně do sestavy kola.

ÚTOČNÍCI

Jakub Jaroš - Dominantní výkon spolu s dvěma brankami a pohodlnou výhrou Tuchlovic 3:0.

Ayao Joel Sogbo - Sice tento útočník Vlašimi neproměnil pokutový kop, po tom co sám byl ve vápně faulován, ale vynahradil to svému týmu dvěma brankami do sítě Polabanu Nymburk.

Hlasovat pro hráče můžete od 30.08.2021 23:10 do 01.09.2021 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)