SESTAVA KOLA - 18.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 18.04.2015

0

Osmnácté kolo je již minulostí a my pro vás máme opět ideální sestavu kola. Nyní je znovu na vás pomoci nám určit jejího vítěze!

BRANKÁŘ

Jan Kronďák – Gólman Manětína zajistil svému tým první tříbodovou výhru v sezóně, když za svá záda propustil jediný míč a v závěru svůj tým několikrát podržel.

OBRÁNCI

Pavel Liškutín – Hráč Blatnice plnil v utkání s Křelovicemi na výbornou pozici obránce, navíc v 83. minutě rozhodl o vítězství svého týmu.

Karel Stuchl – Obránce Vejprnic vystřídal ve druhém poločase a svou techniku prokázal vzápětí, když se náramně trefil z volného přímého kopu.

Matěj Hora – Se spoluhráčem Stuchlem měli stejný osud.  Oba naskočili až do druhého poločasu za nepříznivého stavu a oba se náramně trefili z volného přímého kopu.

ZÁLOŽNÍCI

Martin Poslední – Hattrickem přispěl do sítě Nečtin, dvě branky stihl v rozmezí jediné minuty.

Michal König – Záložník Blatnice vstřelil v závěru poločasu s Křelovicemi vyrovnávací branku, oba trenéři se shodli, že byla v utkání rozhodující.

Petr Bulín – Záložník Manětína přispěl k první výhře svého týmu úvodní brankou, přihrávkou na gól druhý a po faulu na něj v pokutovém území zařídil i trefu třetí.

Milan Gleissner  - Branku sice nevstřelil, prosadil se v minulém kole. Ovšem dvěma akcemi a po následných faulech v pokutovém území rozhodl pro svůj tým získanými penaltami.

ÚTOČNÍCI

Benedikt Németh – Útočník Heřmanovy Hutě přispěl ke kanonádě svého týmu hattrickem, dvě branky dal již v úvodních pěti minutách zápasu.

Patrik Mazák – Útočník Trnové dokázal hattrickem vystřílet svému týmu všechny body na půdě Vejprnic.

David Štefl – Hrot Třemešné sice nastoupil až v šedesáté minutě a oproti svým konkurentům v anketě se prosadil pouze jednou. Ale díky této trefě ze třetí minuty nastavení zvítězil jeho tým v Dolní Bělé 2:1.

Hlasovat pro hráče můžete od 20.04.2015 12:00 do 21.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)