SESTAVA KOLA - 21.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2014-2015

Datum kola: 07.06.2015

0

Předposlední kolo III. třídy skupiny rozhodlo o medailovém umístění. Již jisté medailisty v podobě postupujícího Boršova a druhého Neplachova doplnilo díky prohře Týna Lipí, kterému stačila remíza na hřišti Pištína. Hned trojí zastoupení mají v sestavě kola Koloděje, které deklasovaly na svém hřišti Bavorovice B 9:0. Přeposlední hlasování o Muže kole končí ve středu úderem 12 hodiny polední!

Petr Fabián ( FK Boršov nad Vltavou )

Brankář postupujícího Boršova se v Týně určitě nenudil. První poločas domácí zahrávali celou řadu standartních situací a před jeho brankou bylo nejen díky počasí pořádné horko. Svůj tým podržel a Boršov slavil další výhru.

Michal Pícha ( TJ Sokol Neplachov )

Na pozici stopera skvěle dirigoval obranu. Navíc se nebál podpořit i útočnou snahu svého týmu. Ve druhém poločase vstřelil branku, která uklidnila jeho spoluhráče.

Jiří Vejskrab ( TJ Vrábče )

Proti favoritovi z Dívčice odvedl dobrou práci. Jeho branka nakonec znamenala jeden bod pro tým Vrábče.

Zdeněk Šváb ( FK Boršov nad Vltavou )

Sice naskočil na hřišti Týna až do druhé půle, ale přinesl značné oživení do záložní řady svého týmu. Ten se rychle dostal do dvou branového vedení a z Týna si odvezl tři body.

Jaroslav Čecháček ( SK Koloděje nad Lužnicí )

Jeden z nejlepších hráčů Koloděj v zápase s Bavorovicemi. V záloze byl velmi aktivní a hlavně v ofenzivní činnosti byl vidět. Kromě jedné branky si připsal i tři asistence. Kam se hrabe Dočkal ze Sparty.

Tomáš Puchýř ( SK Koloděje nad Lužnicí )

Kapitánská páska mu určitě nesvazuje ruce natož nohy. O tom se přesvědčili Bavorovice, které vyučil hattrickem. Jednoznačně nejlepší hráč domácích!

Jaroslav Brom ( FK Olympie Týn nad Vltavou B )

V záloze domácího Týna byl opět při chuti. Po necelé čtvrthodince vstřelil vedoucí branku. Jeho týmu ovšem jen jeho snaha na body nestačila.

Jan Hrdlička ( FC Praktic Pištín )

Opět byl nejplatnějším hráčem svého týmu. Vstřelil vedoucí branku, která sice na výhru nestačila, ale bod se třetím Lipím se počítá.

Martin Nekola ( TJ Sokol Neplacov )

Neplachovský Forrest Gump toho nejvíce naběhal a byl nejaktivnějším hráčem svého týmu. Neustále napadal rozehrávku soupeře a kromě vstřelené branky si připsal i asistenci u branky Martina Dušáka.

Jiří Hájek ( TJ Mír Dívčice )

V posledních zápasech nastupuje osamocený na hrotu útoku Dívčice a zřejmě mu tato pozice svědčí. Opět se zapsal mezi střelce a to hned dvakrát. Jeho dvě trefy, ale stačili jen bod na hřišti Vrábče.

František Puchýř ( SK Koloděje nad Lužnicí )

Poprvé máme v sestavě sourozenecké duo z Koloděj bratry Puchýře. František se postaral o dvě branky svého týmu a společně se svým bratrem tak zaznamenali více jak polovinu branek do sítě Bavorovic.

Hlasovat pro hráče můžete od 08.06.2015 12:00 do 10.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)