20.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Lipí uspělo podruhé v řadě, Chrášťanům nadělilo čtyřku

17

Fotbalisté Lipí v utkání 20. kola III. třídy zvítězili na půdě Chrášťan v poměru 4:1. Hosty poslal do vedení Tomáš Tengl. Do poločasu navýšil vedení ještě Ondřej Wegenkittl a János Fejér. Ve druhé půli se podruhé v utkání prosadil kapitán Wegenkittl. V 64. minutě kosmeticky upravil skóre z penalty domácí Jiří Klička. Lipíčko tak na jaře naplno bodovalo podruhé v řadě, naopak Chrášťany v jarní části ještě nevyhrály.

TJ Sokol Lipí
Ondřej Wegenkittl (hráč): V dnešním prosluněném počasí jsme odehráli jednostranný zápas v Chrášťanech. Do zápase jsme vstoupili brankou Tengla, který si vybojoval balon ve vápně a zakončil a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Dalším krásným gólem od Fejéra, který od naší střídačky pověsil míč pod břevno. Třetí branku jsem uklidil ze standardky z poza vápna do “ouška”. Ve druhém poločase jsme hráli, tak jak jsme potřebovali a dal jsem branku z rohového kopu, který zahrával Tengl. Bohužel zápas měl jednu a vadu a to penaltu, která neměla být, což po utkání uznal i rozhodčí, který to jinak odpískal zkušeným výkonem. Lipíčko Oléééé!

TJ Sokol Chrášťany
J. Vomáčka [-] - P. Svatoš [-] , F. Bouda [-] , J. Pešl [-] , V. Mach [-] - O. Mach [-] , J. Vomáčka [-] , T. Kalina [-] , M. Boháč [-] - J. Klička [-] , M. Al-Aita [-]

J. Macháček [-] - - J. Knotek [-] , J. Svobodný [-] , V. Boshtan [-] , R. Fojtík [-] , K. Mursha [-] , D. Honcharenko [-] - D. Plojhar [-] , O. Wegenkittl [-] , T. Tengl [-] , P. Roth [-]

ŽK: 26. V. Mach , 54. L. Dlouhý , 66. M. Zeman - 26. O. Wegenkittl , 34. J. Fejér , 69. D. Bürger .
Hráči zápasu: J. Fejér , O. Astashkin .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KROUPA Richard - BOHÁČ Miroslav (N), KAMLACH Bronislav (N).