SESTAVA KOLA - 20.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

Datum kola: 05.05.2019

0

Sestavu 20. kola městského přeboru naleznete zde. Nezapomeňte hlasovat pro Vaše oblíbence v anketě o hráče kola!

Radek Fryš (Hradiště) – Hradiště zvítězilo nejtěsnějším poměrem na neoblíbeném hřišti na Rapidu. Obrana Tornáda v čele s jistě chytajícím Fryšem uhájila čisté konto.

Luděk Rous (Smíchov) – Smíchov zvítězil v Chrástu 2:0. Rous si v obraně počínal jistě a měl zásluhu na tom, že se domácí do šancí téměř nedostávali.

Tomáš Hájovský (Union) – Fotbalista se zkušenostmi z nejvyšší soutěže je pro Union velkou posilou. V duelu na hřišti Zruče B se Hájovský prosadil i střelecky.

Karel Soukup (Dýšina) – Dýšina zvítězila ve Vochově 5:1. Kromě ofenzivních opor se prosadil i jeden ze starších fotbalistů v kádru, čtyřicátník Soukup.

Alexandr Zikmund (Smíchov) – V Chrástu měl podíl na obou gólech Smíchova. Nejprve střílel do břevna a odražený míč uklidil do sítě spoluhráč Kroc a ve druhém poločase sám jistil výhru svého týmu, když se trefil hlavou po rohovém kopu.

Lukáš Fořt (Litice) – Litice ovládli duel s béčkem Chotíkova. Fořt hrál velmi dobře, jeden gól dal a další dva nezištně připravil spoluhráčům.

Petr Kutný (Union) – Ve výborné formě hraje Petr Kutný. Fotbalista Unionu se ve Zruči sice netrefil, ale prsty měl v gólech na 2:0 a 3:0, kterými hosté zlomili odpor soupeře.

Jiří Kanta (Litice) – Kanta se podílel na demolici Chotíkova dvěma zásahy.

Krzysztof Zeliński (Černice B) – S chutí si zastřílela také černická rezerva. Zeliński se do sítě Prazdroje trefil dvakrát.

Tomáš Voves (Litice) – Také Voves skóroval proti Chotíkovu dvakrát. Své zásahy vměstnal do dvou minut.

Shamir Litaev (Lhota B) – Další dvougólový střelec v tomto kole. Béčku Lhoty tak pomohl k výhře v záchranářském souboji v Druztové.

Hlasovat pro hráče můžete od 06.05.2019 20:44 do 08.05.2019 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)