Rychlé vedení hostům z Černic plný bodový zisk nezaručilo. Zruč byla nakonec šťastnější
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Plzeňský - Plzeň - Město


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Touškov nadělil do sítě Vodních staveb sedm branek


Jednozančný zápas mělo utkání mezi rezervami Města Touškova a Vodních staveb. Domácí tým posílený o několik hráčů z A - týmu měl utkání zcela ve své režii a v poklidu si zastřílel proti vodníkům. 


Reportáž

Vyrovnaný zápas nakonec dopadl lépe pro Chotíkov


Souboj dvou celků z druhé poloviny tabulky vyšel lépe rezervě Chotíkova, která měla více štěstí v zakončení a ze Slovanu si odvezla všechny body. 


Reportáž

Souboj dvou nejlepších týmů nabídl velké drama s penaltovým koncem


O vítězi letošní sezony ve III. třídě Plzeň - Město je sice po minulém kole rozhodnuto, ale právě o víkendu na sebe narazila první dvě mužstva tabulky. Ve vyrovnaném zápase, v němž se miska vah mohla přiklonit miska vah na jednu či druhou stranu, se nakonec rozhodovalo až v pokutových kopech. 


Reportáž

Prazdroji přálo štěstí a zdolal po boji Letnou


Vyrovnané utkání, v němž se mohlo vítězství přiklonit na jednu či druhou stranu nakonec vyšlo vítězně pro Prazdroj, který dokázal být efektivnější v koncovce. 


Reportáž

Chrást jede na vítězné vlně


Tým, který měl po podzimu pouhopouhých devět bodů se na jaře postavil čelem výzvě zachránit soutěž a v devíti zápasech brali už dvaadvacet bodů.


Reportáž

Litice nadělily soupeři šestku


Litice výhrou udržely krok s týmy bojující o případnou baráž.


Reportáž

Dýšina prohrála už pátý zápas v řadě


Hradiště přehrálo Dýšinu a bere na jaře první tři body za výhru


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Šedesátiletý střelec načal účet zápasu. Litice vyhrály nad sousedem z tabulky


Rarita byla k vidění v utkání Litic s Unionem. Nejstarší střelec ligy se prosadil těsně před přestávkou.


Reportáž

Nejnižší návštěva kola viděla výhru domácích po penaltách


Hradiště bojovalo o první jarní výhru za tři body. Zápas srovnalo až v 87. minutě. V penaltách byl přesto šťastnější Rapid.


Reportáž

Slovan porazil po penaltách Černice


Gólově mdlé utkání, ve kterém padlo po jedné brance na každé straně, rozhodovala až dovednostní soutěž, ve které Marek Feiferlík dvěma úspěšnými zákroky rozhodl o bodu navíc pro domácí Slovan.


Reportáž

Letná marně dobývala obranou hráz Vodních staveb


Mnoho šancí si vypracovali v nedělním zápase fotbalisté Letné, kteří ovšem nedokázali na hřišti vodníků dostat do branky více než jede míč. Domácí tým navíc na počest svého názvu přichystal po dešti hodně pokropený trávník, jenž příliš nesvědčil kombinačně hrající Letné. Body se proto nakonec dělily, bonusový putoval na Letnou. 


Reportáž

Divoký zápas mezi rezervami Chotíkova a Touškova musely rozseknout až penalty


Ani poločasové vedení Chotívkoa B o dvě branky nakonec domácímu celku nestačilo k tomu, aby dokázal dovézt utkání proti Městu Touškovu do vítězného konce. Hostující celek po pauze zabral a dokázal srovnat stav zápasu. V penaltové loterii se štěstí usmálo na stranu Chotíkova. 


Reportáž

Chrást si v derby poradil se Zručí


Rychlá branka hosty nepoložila a stihla obrat ještě do poločasu. Ve druhé části přidali další branky, což znamenalo šestý tříbodový přísun na jaře.


Reportáž

Smíchov nastřílel Vodním stavbám devítku


První jarní branka v síti Smíchova znamenala ukončení dlouhé série bez inkasované branky. To byla asi jediná kaňka na utkání s Vodními stavbami, kde si domácí s chutí zastříleli.


Reportáž

Plzenec další výhrou potvrdil zlepšené jarní výkony


17 bodů - to je prozatimní bilance týmu, který byl po podzimu beznadějně poslední. Plzenečtí ukazují na jaře, že když se chce, tak to jde.


Reportáž

Lhota jde za postupem


Lhota si proti Košutce s chutí zastřílela. Exotická tvář v domácím dresu vstřelila první branku své kariéry a spoluhráči jej nemohli chytit.


Reportáž

Vochov pálil šance a bral proti Prazdroji dva body


Špatně seřízená mířidla měli v neděli fotbalisté Vochova, kteří v utkání proti Prazdroji nedokázali v řádné hrací době ani jednou překonat výborně chytajícího gólmana Kolaříka. 


Reportáž

Druztová nezaváhala proti poslednímu Unionu a oslavila postup


Bez větších potíží si pro povinné tři body došli fotbalisté Druztové. Vedoucí tým soutěže neměl výraznější problém uspět proti oslabenému soupeři, který jen s vypětím všech sil složil kádr dohromady, a během prvního poločasu bylo o výsledku zápasu prakticky rozhodnuto. Po výhře mohla navíc Druztová slavit, jelikož už jí z prvního místa nikdo nemůže sesadit. 


Celkový počet článků: 454
Zpět na Plzeňský kraj