SESTAVA KOLA - 29.kolo Divize E, 2014-2015

Datum kola: 07.06.2015

0

Přinášíme Vám vybranou sestavu 29. kola Divize E. Už známe šťastného postupujícího do MSFL, tím se stala Mohelnice, i smutného sestupujícího, pád do krajského přeboru potkal Určice. Hattrickem se v tomto kole blýskl Jan Ferenc z Hranic, čímž si vysloužil nominaci do naší sestavy. Kdo se v ní objevil dále?

Brankář: Jan Svrčina (Dolní Benešov)

Na brankářském postu tentokráte zvítězil Jan Svrčina. Ten odchytal výborné utkání proti Slavičínu. Jeho tým sice přišel v závěru o výhru, když Slavičín srovnal v 87. minutě na 2:2, ale Svrčina mnohokrát svůj celek podržel. Dostalo se mu pochvaly i ze strany soupeře.

Obránci: Luboš Pinkava (FK Mohelnice), Jakub Harazin (Jiskra Rýmařov), Tomáš Čáp (SK Hranice), Martin Král (FK Kozlovice)

Obranná řada je převážně složena ze zkušených hráčů. Luboš Pinkava z Mohelnice prožil v sobotu proti Valašskému Meziříčí sladké chvíle. Nejzkušenější a snad také nejdůležitější hráč mohelnického celku totiž vstřelil jedinou branku utkání, která znamenala postup do MSFL. Fotbal někdy píše opravdu krásné příběhy. Dalším nominovaným je Jakub Harazin z Jiskry Rýmařov. Rýmařov remizoval v Určicích 1:1 a stoper Harazin předvedl dobrý výkon. Tomáš Čáp z Hranic měl proti Petrovicím pod palcem levý kraj obrany. Už ve 2. minutě kapitán hostí skvěle našel ve vápně osamoceného Vorontsova a připsal si gólovou asistenci na úvodní branku. Čáp předváděl velký přehled ve hře, skvěle zvládal osobní souboje a nebál se podpořit útok. Na svůj věk (36) byl ve velmi parném počasí opravdu hodně aktivní. Martin Král z Kozlovic se vrátil do sestavy po delší době a týmu to prospělo. I on se přičinil svou hrou při jasné výhře 1:4 v Havířově.

Záložníci: Pavel Elšík (Slavičín), Samuel Mantey (MFK Vítkovice), Jakub Fojtík (ELSEREMO Brumov), Lukáš Kaďorek (FK Kozlovice)

Pavel Elšík ze Slavičína pomohl svému mužstvu k dotažení ztráty 2:0 v Dolním Benešově. Hosté stihli vyrovnat na konečných 2:2. Ghanský fotbalista Vítkovic Samuel Mantey si v duelu s Viktorií Přerov připsal hned dva přesné zásahy. Podílel se tak velkou měrou na výhře 5:0. Jakub Fojtík je teprve šestnáctiletý mladík, který se však proti Velkým Karlovicím prosadil do základní sestavy Brumova. Měsíc pauzíroval kvůli zranění. Na pravém kraji zálohy se hodně nabízel, byl často u míče a jezdil „nahoru-dolů“. V 16 letech zvládl zápas, který se hrál za velkého horka, až do 86. minuty a při střídání mu tribuna tleskala. Lukáš Kaďorek z Kozlovic není v naší sestavě kola poprvé. Tentokrát si nominaci vysloužil za svůj výkon na hřišti Havířova. Už v první minutě brankou „načal“ Indiány, kteří nakonec schytali debakl 1:4.

Útočníci: Jan Ferenc (SK Hranice), Radek Janoštík (FK Kozlovice)

Tentokrát máme útok dvoučlenný. Nesmí v něm chybět Jan Ferenc z Hranic, který zaznamenal proti Petrovicím hattrick. Zejména jeho poslední gól byl lahůdkový. Mohli jsme mít v sestavě dva hattrickové střelce, ale Radek Janoštík z Kozlovic po svých dvou zásazích v prvním poločase na půdě Havířova pak odmítl možnost dovršit tříbrankové mety, když hlavou netrefil prázdnou bránu.

Hlasovat pro hráče můžete od 08.06.2015 12:00 do 10.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)