SESTAVA KOLA - 8.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

Datum kola: 14.10.2018

0

Podívejte se, kteří fotbalisté se dostali do ideální jedenáctky 8. kola městského přeboru. Zároveň můžete také posílat hlasy Vašim favoritům v anketě o hráče kola.

Jiří Berger (Zruč B) – Zruč B nakonec udolala Chrást na penalty. Brankář Berger inkasoval jen jednou a v penaltovém rozstřelu svůj tým podržel.

Pavel Šimana (Union) – Obránce Unionu se dokázal proti Hradišti trefit hned v úvodní minutě a nasměroval svůj tým za výhrou 4:1.

Jakub Bříza (Chotíkov B) – V úvodu zápasu se střelecky prosadil také zadák béčka Chotíkova. To získalo na hřišti rezervy Rapidu 2 body za výhru na penalty.

Pavel Vacek (Litice) – Kapitán Litic se vrátil do sestavy po zranění a hned to oslavil i gólem. Jeho tým přehrál Prazdroj jasně 6:1.

Tomáš Glazer (Dýšina) – Glazer pokračuje ve svém gólovém tažení. Posila Dýšiny z Hořovicka se tentokrát blýskla hattrickem.

Ladislav Rout (Smíchov) – Smíchovu v duelu ve Vocově velmi dobře fungoval střed zálohy. Rout byl aktivní, rozjížděl akce a několikrát nebezpečně ohrozil bránu soupeře. Chyběl jen vstřelený gól.

Martin Bačkovský (Smíchov) – To Routův kolega ze středu pole se i prosadil. Spíše sváteční střelec se trefil podruhé v sezóně a uzavřel tak skóre utkání na 4:0.

Jiří Kanta (Litice) – Kanta pomohl k vysoké výhře Litic nad Prazdrojem hned dvěma góly.

Filip Vajskebr (Litice) – Kantův spoluhráč Vajskebr Prazdroj načal svým zásahem již v 7. minutě.

Jakub Soroka (Dýšina) – Na vysoké výhře Dýšiny v Druztové se podílel gólem také Jakub Soroka.

Michal Chvojka (Černice B) – Chvojka byl v duelu mezi B-týmy Černic a Lhoty asi nejlepším hráčem na hřišti. Svůj výkon potvrdil i zásahem, kterým poslal domácí do vedení 2:1.

Hlasovat pro hráče můžete od 16.10.2018 11:47 do 17.10.2018 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)