SESTAVA KOLA - 27.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 24.05.2015

0

Víkendové 27. kolo přineslo zajímavé zápasy a spoustu branek - hned ve dvou zápasech padlo deset gólů - Olympia porazila Dobrušku 9:1 a Jičín si z Úpice odvezl vítězství 3:7.

Brankář Jaroměře Michal Ondráček několikrát podržel svůj tým v zápase proti Cidlině, důležitý zákrok si připsal v samotném závěru, kdy zlikvidoval samostatný únik Cidliny. V penaltovém rozstřelu chytil jednu penaltu a přispěl k výhře Jaroměře.

Broumov potřebuje body jako sůl a to se mu možná překvapivě podařilo na hřišti hradecké Slavie, kde hosté zvítězili 0:1 i díky dobré obraně, jejímž členem je Ondřej Gago.

Tomáš Prorok byl součástí obranného valu Vysoké, který v zápase proti Libčanům dokázal neinkasovat.

Obrana Jaroměře v minulých zápasech často inkasovala, v tomto kole inkasovala jen jednou a obránce Pavel Ruml se trefil v penaltovém rozstřelu.

Broumovský Pavel Bureš se dostal na hřiště jako střídající hráč a už tři minuty po svém vstupu na hrací plochu dokázal vstřelit jediný gól utkání.

Chlumecký záložník Jakub Hartman vstřelil v 26. minutě vedoucí branku svého týmu, která se nakonec v zápase proti Lázním Bělohrad ukázala jako vítězná.

Branky v zápase Vysoké a Libčan začaly padat až v samotném závěru - tu první vstřelil v 78. minutě hráč Vysoké Michal Haken.

Milan Kováčik z Červeného Kostelce působil v zápase proti Kratonohám velmi živě a aktivně, svoji individuální akci zakončil přihrávkou před prázdnou branku na spoluhráče Ondřeje Kovala.

Hradecká Olympia je nejproduktivnější tým celé soutěže, což potvrdil i proti Dobrušce - David Kuťák vstřelil hattrick, jeho kolega Kingsley Omovie se trefil dvakrát.

Svého soupeře zdemoloval i Jičín, který na hřišti Úpice zvítězil 3:7, hattrickem se předvedl střelec Michal Voldán.

Hlasovat pro hráče můžete od 25.05.2015 12:00 do 26.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)