SESTAVA KOLA - 18.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2016-2017

Datum kola: 20.05.2017

0

Sestava 18. kola je tu. Nejvíce zástupců (3) má Přídolí, které překvapivě lehce porazilo Světlík.

Brankář:

Václav Švec, FK Slavoj Český Krumlov B

Ve Zlaté Koruně odchytal výborné utkání. Zajímavé bylo sledovat jeho souboj s domácím Homerem, který vyzněl jasně pro brankáře Slavoje 3:0.

Obránci:

Jiří Čabaj, FK Slavoj Český Krumlov B

Dvacetiletý Čabaj byl pilířem českokrumlovské obrany ve Zlaté Koruně, která zaparkovala před svým vápnem autobus a Zlatce nepovolila vstřelit gól ze hry.

Vladislav Písko, TJ Sokol Přídolí

V. Písko dokázal uhlídat útočnou dvojici Novotný, Dědič. Mohl také vsítit gól, ale jeho hlavička branku minula.

Jakub Troup, Sokol Křemže

Křemežský bek společně se svými spoluhráči z obrany nechal Kájov vstřelit pouze jednu branku, což znamenalo, že se body dělily.

Záložníci:

Lukáš Plosz, FK Dolní Dvořiště

Posila Dolního Dvořiště opět odehrála výborné utkání a vstřelila vítěznou branku svého týmu.

Slavomír Smieško, FK Nová Ves - Brloh B

Střídající Smieško vystřelil Nové Vsi minutu před koncem tři body proti Horní Plané.

Martin Hüttner, TJ Dynamo Světlík

Jako jeden z mála hráčů Světlíku hrál dobře. Své spoluhráče zásoboval přesnými přihrávkami.

Ruslan Radykhovskyy, TJ Sokol Přídolí

Radykhovskyy sice Světlíku gól nedal, ale odehrál výborné utkání. Svůj tým motivoval k vyrovnání a poté ho hnal za vítězstvím. Rozdával také výborné balóny na Kravetse.

Vasil Kotlár, FK Dolní Dvořiště

Kotlár odehrál výborné utkání, ve kterém dal gól a na další šance svého týmu přihrával.

Útočníci:

Mykola Kravets, TJ Sokol Přídolí

Už v prvním poločase Kravets zatápěl obraně Světlíku. Překonat ji dokázal ale až v poločase druhém, a to hned dvakrát.

Marek Bednář, TJ Smrčina Horní Planá

V Nové Vsi zachoval chladnou hlavu, udělal kličku brankáři a do prázdné brány otevřel skóre. Jeho gól ale na body nestačil.

Hlasovat pro hráče můžete od 22.05.2017 12:36 do 24.05.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)