SESTAVA KOLA - 16.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2016-2017

Datum kola: 06.05.2017

0

Sestava sobotního 16. kola je poněkud zavádějící. Kvůli nedostatku obránců se v sestavě objevuje pět záložníků a čtyři útočníci. Proto se nenechte zmást, že váš favorit je na jiném postu, než by měl být.

Brankář:

Tomáš Galko, TJ Sokol Kájov

Chytil obrovské množství šancí, které Dolní Dvořiště mělo. Zaslouženě je brankářem kola.

Obránce:

Josef Baláž, TJ Sokol Kájov

Obránce máme jediného. Je jím kájovský předstoper Josef Baláž, který svému týmu hodně pomohl k zisku tří bodů.

Záložníci:

Tomáš Faltus, TJ Hraničář Malonty

Faltus řídil výhru Malont proti Českému Krumlovu. Jeho dva góly přispěly k cennému vítězství.

Jakub Kubík, FK Dolní Dvořiště

"Zápas odjezdil po p*deli," říká Kubíkův spoluhráč ze zálohy Jan Krenauer.

Tomáš Březina, FK Nová Ves - Brloh B

Březina rychle vyrovnával na 1:1 a střed hřiště byl jasně v jeho režii.

Jan Pouzar, FK Nová Ves - Brloh B

Tvořil hru, dal dva góly a skvěle kopal standardky.

Vít Ohnsorg, SK Zlatá Koruna

Výborné utkání také odehrál Vít Ohnsorg. Proti Přídolí vstřelil dvě branky a spoustu šancí vytvořil.

Útočníci:

Milan Homer, SK Zlatá Koruna

Ohnsorgův spoluhráč hraje v útoku, ale ani záloha mu úplně cizí není. Každopádně do branky Přídolí vsítil dvě branky a na další přihrál.

Petr Najbrt, TJ Sokol Kájov

Již třetí hráč Kájova v sestavě! Ve šlágru kola v Dolním Dvořišti vedl svůj tým k vítězství. Hrál výborně, otevřel skóre a na druhou, vítěznou, branku přihrál.

Ondřej Dědič, TJ Dynamo Světlík

Dostáváme se k útočníkům Světlíku, kterým se povedlo něco nevídaného. Dědič proti Horní Plané otevíral skóre. Pak jeho tým prohrával již 1:4, ale Dědičovi se podařilo srovnat osm minut před koncem na 4:4.

Adam Novotný, TJ Dynamo Světlík

Druhý z dvojčat, jak mu společně s Dědičem několik lidí na Světlíku přezdívá, je kapitán Novotný. Ten konečně zažil střelecký den a do sítě Horní Plané vstřelil hned tři branky. Ta poslední, pět minut před koncem, znamenala dokonalý obrat a vítězství Světlíku 5:4!

Hlasovat pro hráče můžete od 09.05.2017 11:36 do 10.05.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)