SESTAVA KOLA - 25.kolo Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 11.06.2016

0

Máme zde ideální sestavu 25. kola. Kteří hráči se do ní probojovali?

Jakub Jurka (Zubří) – brankář Zubří potvrdil, že penalty prostě chytat umí. Horní Lidči zlikvidoval hned dvě.

Michal Novák (Nedašov) – hráč Nedašova zaznamenal z penalty jedinou branku svého týmu.

Peter Vaštík (Horní Lideč) – Horní Lideč získala v Zubří jeden bod, Vaštík brankou z 88. Minuty vyrovnal na konečných 1:1.

Tomáš Kolouch (Vlachovice) – kapitán Vlachovic trefil proti Podkopné Lhotě v 79. minutě vítěznou branku.

Jan Švec (Podlesí) – Podlesí si odvezlo ze hřiště Dolní Bečvy tříbodové vítězství díky brance Jana Švece, která padla v 88. minutě.

Tomáš Kundrát (Valmez B) – záložník Valmezu má v posledních zápasech slušnou formu, což potvrdil brankou do sítě Nedašova.

Daniel Vavřík (Juřinka) – Juřinka zachránila svou účast v soutěži díky remíze na hřišti Brumova. Vavřík trefil dvě branky a zvláště ta druhá z 87. minuty znamenala vyrovnání na 3:3.

Filip Macek (Vlachovice) – hráč Vlachovic odpověděl po dvaceti minutách hry na branku Podkopné Lhoty a vyrovnal na 1:1.

Robert Jurajda (Zubří) – Zubří se v posledních zápasech může spolehnout na branky svého záložníka. Tentokrát se Jurajda trefil do sítě Horní Lidče.

Martin Sáblík (Valašské Klobouky) – záložník Valašských Klobouk o víkendu zaznamenal dvě branky do sítě Kelče.

Radek Mičkal (Vidče) – Valašské Příkazy nepodaly na hřišti Vidče dobrý výkon a nakonec si domů odvezly nálož pěti branek. Mičkal z nich trefil hned dvě.

Hlasovat pro hráče můžete od 14.06.2016 14:00 do 15.06.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)