SESTAVA KOLA - 27.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2015-2016

Datum kola: 28.05.2016

0

Výborný výkon v brance Nového Města předvedl Václav Krunčík, který v penaltovém rozstřelu chytil všechny čtyři penalty Červeného Kostelce, a výrazně tak pomohl Novému Městu k zisku dvou bodů. K penaltovému rozstřelu ale nemuselo vůbec dojít, až teprve ve druhé minutě nastevní vyrovnal na konečných 1:1 novoměstský Ladislav Kudláček

Kratonohy proti Týništi ztratili dvougólové i jednogólové vedení. Domácí se do vedení dostali už v sedmé minutě, když Pavel Němeček proměnil pokutový kop. Obránce Kratonoh si tuto činnost zopakoval i v penaltovém rozstřelu, ve kterém poslal svůj kop do stejného místa jako v zápase, a znovu překonal hostujícího brankáře. Stíhací jízdu za vyrovnáním na 3:3 řídil Jiři Vydarený, jeho dvěma krásným gólům mohla v zápase konkurovat pouze vyrovnávací branka Lukáše Slezáka

Dobruška udělala v zápase Trutnovem tři rychlé kroky za vítězstvím - během pěti minut totiž hosté vstřelili tři góly. Smrtící pětiminutovku Dobrušky odstartoval svým gólem Vítězslav Malý

Cidlina si v atraktivním zápase poradila s útočně laděnou hradeckou Slavií. V prvním poločase otevřel skóre zápasu Radim Žalman, který hlavou dostal do sítě centr Michala Blažeje. Michal Blažej ve druhém poločase přidal druhý gól, a pomohl tak k výhře Cidliny 3:0.

Provodov se v dobrém světle předvedl na hřišti Chlumce. Nejzářivějším hráčem zápasu byl Jiří Dvořáček, který si připsal jeden gól a dvě asistence. Při výhře 1:3 Dvořáček přihrával na gól i svému spoluhráči Lukáši Khunovi.

Vysoká neměla v zápase s Broumovem snadnou práci. Domácí ztratili své jednogólové vedení, které zařídil Josef Homolka, a Broumovu se podařilo otočit. V závěru ale Vysoká zmobilizovala své síly, vyrovnala a díky druhému gólu Josefa Homolky i zvítězila.

Hlasovat pro hráče můžete od 30.05.2016 13:49 do 01.06.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)