SESTAVA KOLA - 24.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 03.05.2015

0

Během prvních květnových dní se odehrávaly zápasy 24. kola Krajského přeboru. V zápasech nešlo o žádnou romantiku a žádný z týmů nedal svoji kůži zadarmo. Přínášíme vám jedenáctku těch hráčů, kteří svým týmům pomohli buď k bodům, nebo k důstojnému odchodu ze hřiště.

Brankář Nového Města Václav Krunčík předvedl v zápase s Libčany opravdu výborný výkon a hlavně jemu mohou jeho spoluhráči děkovat za to, že si z utkání odnesli tři body.

Ve 23. minutě vstřelil obránce Jičína Jaroslav Řeháček vyrovnávající gól, a nastartoval tak svůj tým k obratu.

Lázním Bělohrad se opět nepovedl první poločas, který s Kostelcem prohrály 3:1, jednu branku naděje vstřelil obránce Jan Zejfart.

Fotbalisté Jaroměře prohrávali s Chlumcem už od první minuty, studenou sprchu zastavil ve 33. vyrovnávajícím gólem obránce Pavel Ruml a Jaroměř si nakonec došla pro tři body.

Červený Kostelec opět sbírá body, v brankově bohatém zápase se dvakrát trefil i záložník Martin Vít.

Tým Kratonoh ve venkovním zápase deklasoval Broumov pěti brankami, o dvě z nich se postaral záložník Radek Mládek.

O to, aby výborný výkon novoměstského brankáře Krunčíka nepřišel nazmar, se postaral jediný střelec zápasu Pavel Zákravský.

Už v první minutě se prosadil chlumecký záložník David Jelínek, jeho branka nakonec na body nestačila.

Výborným výkonec se předvedl útočník hradecké Olympie Kingsley Emumejakpo Omovie, který v derby zápase proti hradecké Slavii jedno skóroval a jednou asistoval.

Trenér Úpice dal důvěru dorostenci Petru Luštincovi (ročník 1998), který ji splatil v 75. minutě, kdy přidal druhý a pojišťující gól pro svůj tým.

Tradiční střelec Jičína Michal Voldán se prosadil i v zápase proti Vysoké, v 73. minutě vstřelil vítěznou branku svého týmu.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.05.2015 12:00 do 05.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)