SESTAVA KOLA - 1.kolo Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2015-2016

Datum kola: 24.10.2015

0

Přinášíme sestavu kola, ve které se na brankářském postu objevuje miletínský Jaroslav Kafka, který v důležitém okamžiku pomohl svému týmu, když dokázal zneškodnit pokutový kop Nemyčevsi. Miletínští nakonec slavili výhru 4:2. O Vaše hlasy také budou například bojovat češovský Vladimír Kořínek nebo libuňský Tomáš Daňo, oba autoři hattricku v tomto kole. V nominaci dále nechybí dvougóloví střelci Tomáš Tomášek z Nemyčevsi, Marek Ouhrabka z Češova, Pavel Balihar z Miletína nebo Jan Vích z Libuni.

Jaroslav Kafka - Přispěl dobrým výkonem k domácímu vítězství Miletína B s Nemyčevsí. V utkání zlikvidoval pokutový kop soupeře.

Tomasz Jenda - Autor jedné branky Dětenic na hřišti rezervy Libáně. Jeho tým zde remizoval 2:2.

Marek Drahonínský - Střelec jednoho gólu do sítě Nemyčevsi.

Martin Pankrác - Libáň B se rozešla smírně s Dětenicemi a Martin v 64. minutě vyrovnal na konečných 2:2.

Marek Ouhrabka - Kanonýr Češova se opět dokázal prosadit. Tentokrát pomohl svému týmu dvěma góly v duelu s Žereticemi.

Tomáš Daňo - Střelec hattricku. Svým výrazným gólovým příspěvkem přispěl k vysoké výhře nad zálohou Podhradí (7:1).

Tomáš Čapek - Mladičký fotbalista Železnice vystřelil svému týmu vítězství ve šlágru kola na hřišti Sobotky B.

Jan Vích - Zaznamenal dva přesné zásahy v duelu s Podhradím B.

Tomáš Tomášek - Střelecky se mu v utkání s Miletínem B dařilo. Jeho dvě branky však pouze zmírnily konečnou porážku na 2:4 z pohledu Nemyčevsi.

Pavel Balihar - Nestárnoucí hráč Miletína pomohl mužstvu dvěma trefami k cenné výhře nad Nemyčevsí.

Vladimír Kořínek - Druhý autor hattricku v tomto kole. Ve druhém poločase rozhodl duel Češova s Žereticemi.

Hlasovat pro hráče můžete od 26.10.2015 12:00 do 28.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)